www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Orzeczenie niepełnośprawności (4617 - wyświetleń)
- Autor agadu1 Dodany 2012-10-24 09:48
Witam. Mam  problem ale z 10-letnim synem, który urodził się z jedną nerką. Po 10 latach dowiedziałam się że mogłam się starać o orzeczenie niepełnosprawności dla syna. Złożyłam wniosek, który został odrzucony. Zrobiłam odwołanie i tak samo zostałam odrzucona. Teraz sprawę skierowano do Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności. Proszę o pomoc, czy to ma jakiś sens i czy warto walczyć. Syn się dobrze uczy, ma idealne wyniki laboratoryjne. Wiem, że to mały stopień niepełnosprawności ale rozmawiając z lekarzem specjalistą powiedział, że dzieci z taką wadą wrodzoną nie odrzucają. Raczej do 16 roku życia zaliczają do grupy osób niepełnosprawnych. Jak to wygląda, czy może ktoś orientuje się w tym temacie????
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-10-24 09:58
po co tyle azy to samo piszesz ? ktoś będzie w stanie to ci odpisze
Nadrzędny - Autor agadu1 Dodany 2012-10-24 12:31
[usunięte]
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-10-24 12:36
nie ma znaczenia gdzie napiszesz jeśli ktoś zechce odpisać to i tak zrobi
Nadrzędny - Autor agadu1 Dodany 2012-10-24 12:47
[usunięte]
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-10-24 12:50
CHODZI OTO ŻE POWIELANIE POSTÓW ŹLE JEST ODBIERANE PRZEZ FORUMOWICZÓW MOŻE I MAM COŚ DO POWIEDZENIA ALE NOE TYM KTÓRZY ZAŚMIECAJĄ FORUM POWIELAJĄC WĄTKI
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Orzeczenie niepełnośprawności (4617 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill