www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Młoda Protezownia - Warszawa i cała Polska. (2871 - wyświetleń)
Autor katiens Dodany 2012-10-29 14:02
Witam. Osobiście dość długo szukałam kompleksowej obsługi w sprawie protezy, ponieważ prawie żadna z firm istniejących nie chciała dojechać do mojego miasta żeby w ogóle stwierdzić czy będę w stanie chodzić o własnych siłach (na protezie). Niestety nie miałam możliwości opuszczenia domu. Poszukując jakiś czas temu protezowni znajoma poleciła mi Ortotykę z Warszawy. Już po rozmowie telefonicznej przekonałam się że mam do czynienia z profesjonalną firmą.
Podobnie jak moja znajoma jestem bardzo zadowolona z podejścia pracowników tej pracowni jakie mają do ludzi oraz do swoich klientów, w tym do mnie.
Minęło kilka tygodni i chociaż pogoda nie sprzyja to samodzielnie na dobry początek poruszam się po okolicy, w której mieszkam. Pierwszy tydzień na protezie nie był łatwy podobnie jak pierwsze dni w nowych butach w których zazwyczaj coś się obetrze. Po około tygodniu skóra się przyzwyczaiła i na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona a mój rehabilitant ciągle dostrzega postępy.
Kiedy chciałam w podziękować za cały wkład jaki panowie włożyli w wykonanie mojej nowej nogi - poproszono mnie abym po prostu przy okazji polecała ich protezownie, tak więc polecam i życzę wszystkim powodzenia. A tutaj można znaleźć kontakt: www.ortotyka.pl.
Pozdrawiam Kasia.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Młoda Protezownia - Warszawa i cała Polska. (2871 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill