www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / nakierujcie mnie, prosze (3252 - wyświetleń)
- Autor guttiferous Dodany 2012-10-29 16:24
jestem członkiem stowarzyszenia/fundacji Samarytanin zrzeszającego ludzi z paskudną chorobą genetyczną Ataxia Friedreicha. jest nas w Polsce około 20 i co roku staramy sie spotkać na jakimś turnusie rehabilitacyjnym w celu rehabilitacji, wymiany wrazen z calego roku i żeby poprostu pogadać. w imieniu całej naszej malutkiej społeczności prosze Was o pomoc w wybraniu sensownego ośrodka na turnus w wakacje 2013. oto szczegóły:
-zazwyczaj grupa chętnych na turnus miesci się w okoolicach 40 osób (chorzy i ich opiekunowie)
-rozsiani jesteśmy na terenie całej Polski ale ośrodka szukamy tym razem gdzieś nad morzem
-cena może byc taka standardowa 1600-1700
-pokoje muszą byc dostatecznie przystosowane (wszyscy chorzy zasuwaja na wózkach)
-rehabilitacja na przyzwoitym poziomie (czyli te 2 zabiegi dziennie ale zeby ich jakosc nie była słabiutka)
-takie nasze specjalne widzimisie [niekonieczne ale fajnie jakby bylo] to basen niekryty (takie patio, basen pod niebem) i dobra pogoda :D

pomóżcie mi. w zamian mogę się sowicie odwdzięczyć, ale to na priv ;-)
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-10-29 18:27
Witaj guttiferous.
W Kołobrzegu znajdziesz dużo ośrodków przystosowanych dla grupy na wózkach i z opiekunami. Tu jednak sam musisz wrzucić w wujka google i sam poszukać. Od stycznia możesz już rezerwować miejsca.

>-cena może byc taka standardowa 1600-1700>
>-pokoje muszą byc dostatecznie przystosowane>


Ze względu na powyższe warunki nie jestem w stanie nic ci podpowiedzieć. Wiem że Kombatant, Bałtyk, na pewno przyjmą tak liczną grupę, nie znam ich łazienek. Nie polecam MSWiA aby dojechać do windy trzeba było pokonać schody.
Dodam, że jest tam mnóstwo innch ośrodków, małych kameralnych i dużych molochów. Warto pomyszkować i warto być latem. Moc rozrywek choćby na deptaku no i na mollo wjazd darmowy wraz z opiekunem.
Problem ze zjazdem nad samą wodę. I jeszcze jedno: Zaraz za ośrodkiem Bałtyk, który jest przy mollo jest WC dostosowane dla wózkowiczów.
Powodzenia w wyszukiwaniu
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / nakierujcie mnie, prosze (3252 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill