www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca z domu (3317 - wyświetleń)
Autor danielszlachetka Dodany 2012-11-15 16:31
witam serdecznie,
nazywam się Daniel Szlachetka i niedawno rozpocząłem współpracę z Programem Partnerskim AllinOne Business System.
Łączy on w sobie trzy PP : GVO hosting, BannerBrokers i Familo.
Praca polega na promowaniu i sprzedawaniu Programów Partnerskich w internecie, praca jest z domu.

Przy okazji można się naprawdę wiele nauczyć i prawdę mówiąc, to właśnie możliwość nauki, a nie zarobki były dla mnie powodem, że zdecydowałem się na taką działalność.
Każdy uczestnik AllinOne po zarejestrowaniu ma mozliwość korzystania ze wsparcia Akademii Marketingu, jest to doswiadczona grupa ludzi, która pomaga i wspiera na różne sposoby, dostepne są darmowe materiały potrzebne do działania w tym biznesie.
Co do zarobków to nie obiecuję złotych gór, na poczatku trzeba poświęcić sporo czasu, żeby wszystko grało, ale mozliwości są, tylko trzeba poważnie podziałać.

Dzisiaj o 21.00 jest webinar, taka internetowa prezentacja na żywo, dzisiejsza dotyczy firmy GVO Host Then Profit.
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam, klika chwil przed 21.00 proszę wejść do wirtualnego pokoju z linku http://www.gvoacademy.com/polska/?id=danielopulos
Wystarczy skopiować ten link i wkleić do wyszukiwarki.
Niestety nie będzie mnie dzisiaj na tej prezentacji, ale jeżeli mielibyście pytania to chętnie  odpowiem.

Pozdrawiam
Daniel Szlachetka
danielopulos@gmail.com
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca z domu (3317 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill