www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Badania mgr (KUL) nt uwarunkowań aktywności os. niepełnospra (2341 - wyświetleń)
Autor idm.mbox Dodany 2012-12-04 22:09
Dzień dobry, jestem studentem V roku psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła. Pod okiem dr hab. Wojciecha Otrębskiego prof. KUL staram się dociec uwarunkowań aktywności osób niepełnosprawnych ruchowo a temat mojej pracy to: „Osobowe i środowiskowe uwarunkowania poziomu aktywności osób niepełnosprawnych ruchowo”.

Dlatego serdecznie chciałbym zachęcić do wzięcia udziału w tych anonimowych badaniach dorosłe osoby z wrodzoną lub nabytą przed 5 rokiem życia niepełnosprawnością ruchową. Uzyskane wyniki umożliwiły by identyfikacje rozmaitych czynników i oszacowanie ich siły wpływu na aktywność osób niepełnosprawnych ruchowo.

W przypadku państwa pytań z przyjemnością odpowiem na wszystkie drogą mailową (idm.mbox[małpa]gmail.com).
Z chęcią także podzielę się wynikami badań jako całości i wynikiem jaki uzyskał respondent (ważne jest odnotowanie daty wypełnienia ankiety abym mógł ją zidentyfikować).

http://moje-ankiety.pl/respond-33689.html

Pozdrawiam,
Daniel
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Badania mgr (KUL) nt uwarunkowań aktywności os. niepełnospra (2341 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill