www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Dodatkowa praca przez Internet. 196zł w godz i 926zł w 5 dni (5554 - wyświetleń)
- Autor ethilian Dodany 2012-12-18 18:48
Praca jest przeznaczona dla ludzi z minimalną
lub nawet zerową wiedzą informatyczną.

Oferuję Ci samoobsługowy serwis o dochodowej tematyce,
gwarantującej szybki zarobek bez inwestowania pieniędzy.

Wszystko dostaniesz razem z instrukcjami,
gdzie krok po kroku pokażę Ci jak korzystać z serwisu
i jak już od pierwszego tygodnia zarabiać pieniądze.

Wszystkie informacje na stronie

www.darmowyserwis.marcin-kleina.pl

również na marcinkleina.pro@gmail.com
Nadrzędny Autor barnaba2 Dodany 2013-03-16 09:57
Witam jestem zatrudniony od miesiąca w fundacji, pobierałem do tej pory zasiłek stały z MOPSU ale po podjęciu zatrudnienia w w/w Fundacji zarabiam 500 zł na miesiąc. Chciałbym sobie jeszcze dorobić np w internecie, Twoja oferta wydaje się dobrze płatna , ale coś mi się wydaje że nie jest możliwe zarobienie takich pieniędzy w internecie. Ale nigdy nie mówię nigdy i chcę wszystkiego spróbować . Dlatego poprosiłbym o informacje na temat tej proponowanej przez ciebie pracy. Jestem niepełnosprawnym mam orzeczenie o niepełnosprawności o umiarkowanym stopniu ale poruszam się narazie na wózku, dopuki nie naucze się chodzić  , miałem amputacje lewego podudzia..! dzieki i czekam na info , pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor marci24 Dodany 2013-03-17 15:53
JaK widzę, tu też są te ogłoszenia. Powiem wprost: Nie zawracajcie sobie ludzie d...y takimi ogłoszeniami.
Co do tego ogłoszenia i nadawcy, widzę, że po wszystkich chyba polskich forach pojawiają się te ogłoszenia, Druga sprawa, ponad miesiąc temu byłem zainteresowany tym ogłoszeniem więc skontaktowałem się z danym ogłoszeniodawcom. Pitu, pitu, ble ble, przychodzi mi jakiś spam jakieś samouczki, pr-wska gadka nic więcej. Zero jakichkolwiek konkretów czy podjęć pracy. A druga sprawa to jest praca na zasadzie MLM.
Nadrzędny - Autor Logika Dodany 2013-03-17 21:58
marci24
Oferty, którą tak krytykujesz nie znam, ale mam dla Ciebie propozycję;
Zanim coś skrytykujesz, poznaj, zrozum, popracuj.
Fakt. !96 zł w godzinę to chyba trochę na wyrost,
ale może to przenośnia :-)
Nadrzędny Autor marci24 Dodany 2013-03-18 18:18
Bardzo chętnie popracuję, ale pod warunkiem że nie będzie nikt ze mnie robił idiotę, piszę, przedstawiam swoją sytuację z myślą Że uda mi się dorobić do renty parę groszy. Ok dostaje info że nie ma problemu, a tu non stop dostaje jakieś spamy by zakładać z dziesięc kont w bankach, coś tam jeszcze zrobi, itp. Dobra mogę założyć i setki kont w bankach ale kto mi będzie opłacał prowizję za prowadzenie konta skoro ja zamiast pracować dostaję nadal jakieś historyjki do poczytania jak taki Kanadyjczyk czy jakiś tam Niemiec zrobił furorę.
Gdybym Logika nie potrzebował pracy, dorobienia do chleba, na opłaty nic bym nie pisał.
Nadrzędny Autor barnaba2 Dodany 2013-03-18 18:40
Akurat tutaj nie masz racji bo np ja podjołem prace w Fundacji i zarabiam już kase , więc nie gadaj tu o spamach. A jeżeli ogłoszenia ci tutaj nie odpowiadają !! poprostu ich nie czytaj, tutaj chodzi o pomoc a nie o samo ogłoszenia to zastanów się co piszesz. Nie pisałbym gdybym tego nie podjoł i nie zarabiałbym kasy. A zamiast narzekać weż d....... w troki i wez sie do roboty...!!! narka
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Dodatkowa praca przez Internet. 196zł w godz i 926zł w 5 dni (5554 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill