www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Bardzo proszę o pomoc w pracy mgr (3417 - wyświetleń)
- Autor OlaS Dodany 2013-01-07 19:13 Zmieniony 2013-01-07 19:49
Witajcie,
jestem studentką wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i piszę pracę magisterską na temat ogólnego rozwoju dzieci niewidomych, niesłyszących a także dzieci z upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim i umiarkowanym.

Bardzo proszę Was o wypełnienie ankiety dzięki której będę mogła porównać rozwój psychomotoryczny tych dzieci.
Ankieta jest przeznaczona dla osób, które dobrze znają dzieci z wymienionymi niepełnosprawnościami.
Wyniki badań zostaną zamieszczone w mojej pracy magisterskiej, wszystkie osoby biorące udział w badaniu są w pełni anonimowe.

Moją ankietę znajdą Państwo klikając poniższy link:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?pli=1&formkey=dEdBOHRXU0h2bEtMdUVHVU01VnNnY2c6MQ#gid=0
Wystarczy, że zaznaczą Państwo wszystkie odpowiedzi i na końcu klikniecie przycisk "wyślij".

Bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas! :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-08 15:50 Zmieniony 2013-01-08 15:53
Aby znaleźć pracę trzeba władać co najmniej dwoma językami, być specjalistą co najmniej trzech zawodach i mieć 25 lat, być jednocześnie zdrowym i sprawnym jak komandos, jak i posiadać orzeczenie o niepełnosprawności i to, możliwie jak najwyższe... A ci, którzy są naprawdę niepełnosprawni, to siedzią w domach...   Takie wymagania to są tylko w kraju co zwie się Polska...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Bardzo proszę o pomoc w pracy mgr (3417 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill