www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Witam wszystkich forumowiczow w2013roku (3250 - wyświetleń)
- Autor janusz1958 Dodany 2013-01-07 21:42
chcialbym prosic o pomoc w sprawie ktora wstrzasnela mna dzisiaj.chodzi mianowice o to ze ze w lipcu ub roku zlozylem do sadu okregowego w krakowie odwolanie od decyzji zus w sprawie nieprzyznania mi renty umotywowana byla brakiem 5 lat w ostatnim10-leciu a wydana zostala bez zaliczenia mi okresu pracy w irlandii,ktorego zaliczenie spowoduje ze ten wymog zostanie spelniony.wlasnie dzisiaj udalem sie do sadu aby dowiedziec sie co z moja sprawa i kiedy ewentualnie moge spodziewac sie jej rozpoczecia Pani w sekretariacie powiedziala mi ze choc sprawa otrzymala sygnature to termin nie zostal ustalony,gdyz sedzia czeka na decyzje ktora zus ma wydac jak dostanie potwierdzenie z irlandii ze bylem tam ubezpieczony,zus z ta sprawa bawi sie juz 6 miesiecy i konca nie widac,no i tu chcialem zapytac czy sad moze zajac takie stanowisko w sprawie,przeciez zus zobligowany jest terminem administracyjnym ktory i tak juz przekroczyl a sad daje im wolna reke.gdzie mozna udac sie jakie pismo i do kogo napisac zeby to ruszyc jezeli ktos przezyl taki chorror to czekam na rade z powazaniem janusz
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2013-01-09 12:52
Proponuje złożyć skargę na przewlekłość postępowania – przykładowy wzór takiej skargi:
http://osph.pl/docs/skarga_na_przewleklosc_postepowania.pdf
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Witam wszystkich forumowiczow w2013roku (3250 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill