www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / szukam kobiety (5306 - wyświetleń)
- Autor arek9 Dodany 2013-01-12 22:30
Witaj,nie będę owijał...mam 33l.jestem po rozwodzie.to tak ma wstępie żeby nie było że nie mówiłem;)Mam przyjazme usposobienie,lubię ludzi i świat.jestem pełnosprawny jak na dzień dzisiejszy i szukam kobiety niezależnej,pewnej siebie, być może niepełnosprawnej ruchowo - nawet dobrze, nieucieknie mi za daleko...;-)Jestem raczej przystojny i nigdy nie miałem problemu z poznaniem ciekawej dziewczyny ale mam,( być może po matce która opiekę sprawuję nad osobami niepełnosprawnymi już wiele lat )w głowie chęć niesienia pomocy innym w większej mieze niźli tylko przynoszenia wypłaty do domu;)Byc moze mogę źle zostać zrozumiany więc bardziej ciekawe osoby zapraszam na pw;)
Dolnośląskie
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-12 23:08
tu znajdziesz jakie tylko pragniesz... http://www.sekson.eu/
Nadrzędny - Autor ewelka Dodany 2013-01-13 11:02
oj norbi norbi ty łobuzie....

arku ...powodzenia...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-13 11:06
A MNIE SZLAG TRAFIA JAK CZYTAM TAKIE ANONSY.CZEGO CHŁOPIE SZUKASZ PIESKA DO OPIEKOWANIA SIE NIM CZY KOBIETY KTORA MA CZESTO SWOJE ZDANIE I NAWET JAK JEST NA WOZKU TO WIE CZEGO CHCE?SKORO NIE MASZ PROBLEMOW ZE ZNALEZIENIEM PARTNERKI TO PO JAKIEGO CH....TU ZAGLADASZ ,DO WSPOLCZUCIA CZY LITOSCI?POTRZEBUJESZ NOWYCH PODNIET TAKICH JAK KALECTWO?
Nadrzędny - Autor arek9 Dodany 2013-01-13 12:07
trochę przesadzasz koleżanko,widzę że masz żal do tych pełnosprawnych że w ogóle żyją.Oby jak najmniej takich frustratów.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-13 12:14
A jeśli ona jest pełnosprawna , to co jej odpowiesz? :-)

Arek niestety Twój post można tak odebrać.
Nadrzędny - Autor arek9 Dodany 2013-01-13 12:21
że tak!,właśnie dlatego że nie mam problemu ze znalezieniem dziewczyny zalogowałem się TUTAJ!
Do widzenia Państwu.
Proszę już więcej nie odpisywać bo temat skasuje
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-13 19:00
CIEKAWE JAK.JESTEM ZDROWA.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-01-13 12:16
Ja uważam, że zwykłe "podpuszczanie", nuda, głupota.......
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / szukam kobiety (5306 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill