www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / pomoc praca doktorska (5190 - wyświetleń)
- Autor mada10 Dodany 2013-01-13 22:34
Witam jestem mamą 3letnniej Zuzi która cierpi na autyzm, obecnie piszę pracę doktorską na ten temat lecz moje doświadczenie to za mało do stworzenia badań czy moge prosić was o udzielenie odp na dosłownie kilka pytan bede bardzo wdzięczna osoby które znajdą dla mnie chwilkę czasu to proszę o wysłanie swojego meila na adres soniuk@amorki.pl

z góry dziekuje za odp i pozdrawiam Magda
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-01-13 22:38
Magda chyba więcej na ten temat wiedzą rodzice dzieci autystycznych, wejdź na forum rodziców na pierwszej stronie, czyli stronie głównej tego forum. :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-13 22:58
Nadrzędny - Autor katarzyna2347 Dodany 2013-03-24 21:49
witam mam na imie Kasia mieszkam w Niemczech moj syn Daniel ma duze problemy od urodzenia teraz byl juz 4 raz w klinice psychiatrycznej w wjeku 13 l .
dopiero teraz po tylu latach stwierdzino u niego  atypisze autyzmus niezaz jest kochanym dzieckiem a nieraz diabelkiem lubi bardzo ludzi prowokowac i robic glupstwa...nieraz zagraza sobie i innym osobom  nieswiadomnie...wypis z kliniki dostalam 2 tylodnie temu miendzy czasie znalazlam nowego lekaza psychiatre gzie bendzie mial terapie  ( sam ) bo z innymi dziecmi nieda rady.znalazlam poradnie niedaleko dla autystuw gdzie tez bendzie mial sam terapie .a nagle sie okazuje ze miasto chce go zamknonc w osrotku takim jak dom dziecka mniejwjencej, rence mi opadajom we wtorek mam termin u adwokata bo sprawa idzie az do sadu bo go niechce oddac.do tej pory wszystko sama organizowalam zadnej pomocy z miasta nieotrzymywalam a teraz chcom dziecko mi zabrac za to ze jest chore to przykre  moze ktos z wasslyszal o podobnym przypadku??? w najgorszym przypadku chce syna wyslac na stale do polski do rodziny.tylko oto tez bende musiala sie adwokata doradzic bo syn jest w papierach Niemcem a sercem Polakiem i jak to wyglonda z strony Polskich uzenduw?? dzienkuje za odpowjedz

Kasia
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-03-24 22:16 Zmieniony 2013-03-24 22:58
Kiedyś starsze pokolenie mówiło na takie przypadki jest jedna rada- trzy razy dziennie  w du pę a raz jeść.
Dzisiaj porobiło się jednostek chorobowych, psychologów i tp specjalistów którzy nie potrafią poradzić w takich przypadkach.
A już na nasze prawo i urzędników  na Twoim miejscu w ogóle bym nie liczył.
Pozdrawiam i mam nadzieje że sobie poradzisz.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-03-25 08:43
Jesli leczysz dziecko, to na pewno znasz zagadnienia omawiane tu:

http://portal.abczdrowie.pl/autyzm-a-agresja

Rozważ z przyjaznymi lekarzami, czy zamiast oddawać dziecko do ośrodka nie lepiej przeprowadzić operację. Najnowsze osiągnięcia neurochirurgii to wszczepianie, wprowadzenie elektrod do określonych struktur mózgu, a więc i do tych, które są odpowiedzialne za agresję.
Kilka dni temu zrobiono taką operację w Bydgoszczy i mówili o niej w tv. Lekarze powinni znać temat.
Nadrzędny Autor bonafides Dodany 2013-03-25 23:27
Katarzyno, problem jest bardzo złozony i przykry dla cudzoziemców.Jesli dziecko urodziło sie w Niemczech i chcą je odebrac, to obawiam sie, że bez bardzo dobrego adwokata nie ochronisz je.Pisze tu o Jugendamt.Z ta organizacja nie ma dyskusji.Wywiezienie do Polski niewiele Ci pomoże.Polskie Sądy zwyczajowo nakazuja powrót dziecka do Niemiec, bez wzgl na narodowośc rodziców.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / pomoc praca doktorska (5190 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill