www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Polskie Absurdy... (6820 - wyświetleń)
- Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-05 22:16
Drogi absurdu...
Premier mówi, "głupie znaki muszą zniknąć" i wzywa kierowców do zgłaszania miejsc bezsensownie oznakowanych. Reporter "Czarno na Białym" z pomocą widzów TVN24 znalazł mnóstwo takich miejsc. Absurdów jest tyle, że aż dziw, że w ogóle da się jeździć. Jakość dróg na pewno nie jest naszym znakiem firmowym w Europie, ale pod względem ilości znaków na kilometr jesteśmy europejską potęgą... Zobacz materiał filmowy... Kliknij tu...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-07 09:47
Norbi istnieje wątek "Absurdy w naszym kraju" założony przez NAchbara, po jakie licho zakładasz wątek "Polskie absurdy"? 
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-07 11:50
Ach,to tylko absurdy dla ciebie,bo przeciez absurdy polskie i absurdy w naszym kraju to masło maślane,chyba ze to watek taki sztuka dla sztuki,to okej.:-)Najwiekszy absurd to pisanie maciupeńkimi literkami na pomarańczowo i na dodatek na wytłuszczono,wtedy to dopiero ci którzy maja choroby oczu wszystko widza,ale okej .:-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-07 17:04
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-02-14 16:54
a ja coś z innej beczki ale pozytywnie, moje dziecko ogląda bajik na mini-mini i zauważyłam że co raz więcej bajek jest z tzw łapaczem much czyli z migaczem a szczególnie te bajki o charakterze edukacyjnym, cieszy mnie taka praktyka, od dłuższego czasy niektóre kanały serwują teleteksty do filmó na tele-stronach dostosowane do możliwości osób głucho-niemych gdzie są opisy odgłosów uważam ze to fajna inicajtywa a nie widziałam tego w tv państwowej
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-14 17:19
No, masz rację, też zauważyłem, coraz więcej kanałów ma teleteksty z napisami dla głuchoniemych, zwłaszcza w kanałach cyfrowych...
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-02-18 17:08
ładny gips, to zaczyna się jak na zachodzie fundacja- pralnia brudnych pieniędzy
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-18 19:00
tak jest...
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2013-02-18 19:31 Zmieniony 2013-02-18 20:04
A potem przez takie rzeczy ludzie nie mają kompletnie zaufania do prawdziwych, porządnych społeczników.

Istnieją procedury, które powinny przed czymś takim zabezpieczać, ale jak ludzie bardzo nie chcą być uczciwi to i procedury nie pomogą.

EDIT: Kidprotect nie złożył sprawozdania z !% za rok 2011 (baza sprawozdań:http://sprawozdaniaopp.mpips.gov.pl/Search). Fundacje mają obowiązek składać takie sprawozdania do lipca roku następnego o ile dobrze pamiętam. Jeżeli daję pieniądze to jest to jedna z rzeczy, które sprawdzam. Brak aktualnego sprawozdania, aktualizowanej strony internetowej, brak dokumentów z rozliczenia zbiórek na stronie fundacji czy stowarzyszenia to dla mnie czerwona lampka.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Polskie Absurdy... (6820 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill