www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / to może się wydać trochę niestosowne, ale ... (9513 - wyświetleń)
- Autor trolla Dodany 2013-02-18 20:32
Z uwagi na kontrowersje co można a czego nie można może utworzymy grupy wiekowe:
-18 do 18
18+
30+
40+
50+
i każdy będzie miał pole do popisu w swojej kategorii wiekowej
może nie będzie problemów z bajkami na dobranoc
jak ktoś ma inne propozycje to proszę, śmiało :
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-18 20:38
Taka propozycja jest dobra jeśli dotyczy wyczynu czytaj sportu.
Ale raczej nie było by to dobre dla dyskusji, było by bardziej ograniczeniem. ;-)  To tylko moje zdanie. I nie musi być być wykładnią i jedyną słuszna ścieżką
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-18 20:47
Trolla, to nie wiek jest przeszkodą, a to co człowiek ma w środku. Co mu w duszy gra. :-))))))))
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-02-18 20:56
no ale ja już wenę straciłam a fajne rzeczy mi się mąciły, może jestem jeszcze młoda bo należe do grupy 45- a nie + jak niektórzy, ale trochę pikanterii zawsze można pierwsze świńskie kawały które słyszałam mając lat 18-20 były z ust ludzi w wieku 60+ więc myślę że można sobie pofolgować czasem
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-02-18 21:02
Trolla ja mam 50++ i weny nie tracę. :-)))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-02-18 21:04
Należało by do każdej wymienionej grupy określić do jakiej części ciała i jakiej części garderoby mogą się posunąć w pisaniu i czytaniu. Ważne też do której godziny poszczególne grupy mogą przebywać na forum i w jakich tematach. Proponuję , aby Chromy nie był wpuszczany do kościołów, bo pozbawi je malowideł i obrazów , przecież tam tyle golizny.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-18 21:06
Wreszcie głos rozsądku się odezwał. Pozdrawiam. :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-18 21:56
Jasne, ale spróbujmy się zastanowić, bo problem powstał, czy tego chcieliśmy, czy nie.
Przeczytałam wypowiedzi i powiem tak.
To prawda, młody piętnastolatek nie ma o czym się rozwodzić w rozmowie z 50+, nie lubi też, gdy nazwać go dzieckiem.
Rozdrabnianie na wąskie przedziały wiekowe też jest wg mnie nietrafione.
Jednak jeśli zaistniał protest i był zasadny, bo w bajce nieco się rozpędzono jeśli chodzi o młodego czytelnika - to trzeba coś z tym zrobić.
Bo dlaczego dojrzali nie mogą pisać frywolnie w swoim gronie???! (frywolnie nie znaczy obscenicznie) Mogą jeśli chcą i mają z kim.

Z drugiej strony dla mnie motywem naturalnego podziału jest jednak poczucie tożsamości w ramach kategorii wiekowej i nikogo z nas chyba nie kusi forum dla nastolatek, by tam pisać. Wobec tego należy zrozumieć młodych i dać im podstronę typu 'Rodzice'  Nie muszą się nazywać dzieci:) mogą się nazywać forum dla juniorów. Iota nie chodzi już o studentów, ci sa dorośli, chodzi dokładnie o małolatów.

Iota miała rację, to przestrzeń publiczna, a ja dodam, że każdy w niej funkcjonuje w zależności od tego jaki jest i co lubi. Jeden lubi erotykę, innego to drażni. Jeden pisze dupa, drugi cztery litery, tyłek , siedzenie, pośladki itp. Ludzi na siłę nie można zmieniać.
Pruderyjny NIE jest ten, kto walczy o czystość języka i obyczaju z przekonania, a ten, kto tylko udaje świętego, a po kątach jest jeszcze gorszy niż inni.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2013-02-18 22:28 Zmieniony 2013-02-18 22:33

> Ludzi na siłę nie można zmieniać.


Nie, ale też jest tak, że każdy ma prawo reagować jak mu się podoba. Ja generalnie daję swojego wewnętrznego bana tylko i wyłącznie jeżeli ktoś twierdzi, że ja kłamię i cwaniakuję (bo przed tym się nie da obronić inaczej niż zapraszając na spotkanie w realu i pokazując dowód osobisty, a jak ktoś mnie oskarża to jest ostatnia rzecz na jaką mam ochotę). Wszystko inne ludziom wolno mówić mi w oczy (no, w ekran :-)). I tego samego prawa w gruncie rzeczy oczekuję: że jak mi się coś bardzo nie podoba, a człowieka darzę szacunkiem, to wolno mi powiedzieć "Moim zdaniem to nie w porządku"

Zrobi z tym co zechce.

To tak dla jasności, bo się poczułam wywołana trochę do tablicy.

> a ten, kto tylko udaje świętego, a po kątach jest jeszcze gorszy niż inni.


[autoironia]No wiesz, tego w moim przypadku wykluczyć nie można. W końcu nikt mnie nie zna, nie?[/autoironia]
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-18 22:39

> To tak dla jasności, bo się poczułam wywołana trochę do tablicy.


"Sory memory":-) ale tak wyszło, bo fajnie  napisałaś, dlaczego dbasz o język i formę wypowiedzi.
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2013-02-18 22:43
Nie ma za co. :-) Chciałam mieć "pewność", że jestem dobrze rozumiana.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-02-18 21:16
no to chyba należy zmienić regulamin, tak prawdę chyba już nie pamiętam co on zawiera
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-18 21:16
:-))))))))))))
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-02-18 21:18
Po co zmieniać regulamin , zamieścić w formie poprawek , lub aneksu
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-18 22:23
nie będąc adminem, nic nie możemy zrobić, tylko co najwyżej dużo pisać...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-18 23:47
TROLLA ZROB WYSIŁEK SKORO PAMIEC CI SZWANKUJE I ZAJRZYJ DO REGULAMINU MASZ GO TROCHE WYZEJ,NAUTA TY TEZ BO WIDZE ZE Z JEDNEJ OSLEJ ŁAWKI JESTECIE.JAKI ANEKS,PO CO ZMIANY,WYSTARCZY DODAC ODNOSNIK JAK PROPONOWAŁA VALCIA,A KOMU BEDZIE SIE CHCIAŁO WIECEJ SEKSU WEZMIE NAMIAR OD NORBUSIA ON JEST SPECEM W TYCH SPRAWACH.:-))))
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-02-19 10:22
ależ dziekuję, owszem czytam wszystkie regulaminy, umowy i drobne druczki ale zwykle zapamiętuję to co działa na moją niekożyść żeby się wykłucać o swoje prawa, generalnie rzecz biorą przepsy są po to żeby je łamać, tylko czerwone światło to jest świętość i pod szlaban też się nie będę pchała jak zaczną zamykać
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-19 10:28
:-)))))))))) Spodobał mi się ten szlaban. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-19 10:58
NORBUS NIE WYSILAJ SIE NIE SŁUCHAM.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-19 13:42
nie szkodzi, że nie słuchasz, staruszko123, wierz, znajdą się tacy, którzy posłuchają...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / to może się wydać trochę niestosowne, ale ... (9513 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill