www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / absurdy polskiej służby zdrowia (3371 - wyświetleń)
- Autor trolla Dodany 2013-02-19 10:37
Już tłumaczę o co chodzi: w dniu wczorajszym pojechałąm się zapisać na wizytę u neurochirurga w Instytucie Psychiatrii i Neurologii przy Sobieskiego w Warszawie, ok. pani spytała czy pierwszy raz, no tak pierwszy, podałam skierowania i wyjęłam karteczkę z nazwiskami dwóch lekarzy, pani najpierw szukała pieczołowicie odległego terminu ale na moje słowa że polecono mi następujących lekarzy połowę kartek cofnęła i znalazła termin na 28 lutego (no cóż mam szczęście) ale powiedziała że mam przynieść ze sobą aktualną morfologię i rmi (rezonans), no dobra rmi to sobie załatwię ale morfologia. Poszłam do przychodni która jest mi przynależna i mówię że chcę do internisty i tłumaczę o zgrozo... brak numerków i pada informacja proszę iść do gabinetu może lekarz panią przyjmie, no koniec świata chodzę głównie do specjalistów, nie choruję na grypki i takie tam a jak coś mi potrzeba to kolejka do lekarza pierwszego kontaktu na pół roku do przodu, no dobra poszłam do tego gabinetu a pani doktór podstęplowała skierowanie na morfologię i powiedział: pani sama resztę wypełni, dzisiaj radośnie poleciałam na pobranie krwi ale o zgrozo dowiedziałam się że w celu wykonania badań laboratoryjnych trzeba się zapisać na termin, spytałam o termin: "najbliższy to 27.02.2013 ja mówię że potrzebne mi wyniki do szpitala, a ona na to : to niech w szpiatalu zrobią badania i będą mięli wyniki, ja na to proszę to na piśmie żebym mogła pokazać w szpitalu, zmiękła małpa i przyjęła mnie poza kolejnością, ale mam pytanie bo od początku roku podobno wszędzie są zapisy na badania, czy to prawda ?
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-20 01:39
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2013-02-20 02:26

> od początku roku podobno wszędzie są zapisy na badania, czy to prawda ?


Nie wiem co to jest "wszędzie" ale w przychodni w Warszawie przy WAT (Kartezjusza) i na Koszykowej przyjęli mnie bez mrugnięcia okiem z dnia na dzień. W tym roku, żeby było jasne.
Tyle, że miałam skierowanie od lekarza z tej placówki (pojęcia nie mam czy to coś zmienia).
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-02-20 09:44
Zainteresował mnie tytuł wątku , nie Twój problem. Zastanawiające jest to że mimo tak wielu " mądrych" ludzi  którzy decydowali o służbie zdrowia i sposobie jej funkcjonowania nadal przewodnim znakiem tych niby reform jest absurd?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / absurdy polskiej służby zdrowia (3371 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill