www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / dostałam odpowiedź (5973 - wyświetleń)
- Autor trolla Dodany 2013-03-01 14:39
W odpowiedzi na Pani wiadomość z dnia 14.02.2013 informuję iż brak wjazdu dla osób niepełnosprawnych oraz wózków dziecięcych jest nam znany i od dłuższego czasu próbujemy ten problem rozwiązać. Na dzień dzisiejszy jedynym sensowym rozwiązaniem było by pobudowanie specjalnego wjazdu i nad tym pracujemy.

Z informacji jakie otrzymałam od Dyrekcji wynika iż budowa nowego wjazdu jest przewidziana w inwestycjach na rok 2013, mam nadzieję, iż problem o którym Pani pisze  w niedługim czasie zostanie rozwiązany.

Aby dostać się do sklepu Auchan przy ulicy Modlińskiej w Warszawie trzeba pokonać niezliczoną ilość schodów, można jeszcze na własne ryzyko dostać się tam przez parking.
Dodam że ten sklep istnieje tam już jakieś 15 lat.
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-03-02 01:43
Trolla zabawię się we wróżkę, bądz jasnowidzkę. Schodów w tym kraju doczekasz się za kolejne 15 lat i oby twoje zdrowie sie polepszyło, czego bardzo Ci i sobie zyczę:)))))
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-03-02 09:34
wielkie dzięki, już 28 marca mam wizytę u neurochirurga, może coś ciekawego powie, wiem że po operacji kręgosłupa nie będę na 100% sprawna tak jak kiedyś ale skończą się te zawroty głowy, chwilowe napady utraty przytomności, odruchy wymiotne i znowu zacznę chodzić jakbym kij połknęła
wielkie dzięki za wsparcie
miód na moje serce lejesz, jeszcze są fajni ludzie na tym świecie
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-03-02 13:14
To powinien posiadać udogodnienia, gdyż ustawa o dostępie osób niepełnosprawnych do obiektów użyteczności publicznej istnieje już 15 lat...
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-02 19:36
ha, ha, ha
to nie nie byłą moja pierwsza skarga w tej sprawie i notorycznie padała odpowiedź: "... jedynie dzierżawimy ten obiekt i nie możemy nic zrobić"
więc już jest duży plus
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-03-02 22:29
Opisać go do NIK... do telewizji... to pomoże...
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-02 23:10
już tu raz pisałam jak walczyłam o podjazd na naszą klatkę schodową i co ? wszyscy tylko marudzą ale nikt się nie dołączy a baby się wściekają jak po tych 10 stopniach taszczą wózki z dziećmi
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-03-03 00:27
A no, to trza im to powiedzieć wytłumaczyć, wiem, że to trudne, sam także prowadzę zaciekłą walkę z barierami...
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-03 10:34
jest  jeden zasadniczy problem: jak ktoś sam nie jest niepełnosprawny to nie widzi problemu, spytam jeszcze jedną osobę co z tym fantem zrobić bo mieszkam w bloku komunalnym i część zainwestowaął dzielnica a część miasto
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-03-03 13:48
o tym samym problemie: jak podchodzą do tego urzędnicy (URZĘDASY)... http://wiadomosci.onet.pl/wideo/problem-niepelnosprawnego-nie-ma-dla-niego-podjazd,121736,w.html
https://www.youtube.com/watch?v=C6L_rj3WHaQ
takich przykładów umiałbym znaleźć tysiące...
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-03 19:54
dokładnie, można to nazwać "problemem trzech schodków", jest to przykre
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-03-03 23:59
rozwiązanie podał jak na tacy szalony wózkowicz, urzędnicy powiedzieli, tak, tak, a zrobili i tak po swojemu... Ręce opadają, jak widzi się taką ignorancję ze strony władz...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / dostałam odpowiedź (5973 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill