www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / konsultacje (3304 - wyświetleń)
- Autor okularnica Dodany 2007-04-10 20:02
Witam serdecznie ;-)  Mam dość nietypowe pytanie. Otóż szukam kontaktu (możliwości nawiązania konsultacji) z neurologami. Dokładniej chodzi mi o możliwość skierownaia osoby po wypadkach komunikacyjnych na konsultacje medyczne (w miarę możliwości bezpłatne). Będę wdzięczna za informacje lubnaprowadzenie mnie na ten temat.
Nadrzędny - Autor ZON Dodany 2007-04-10 22:09
Cześć!
Mam dokładnie ten sam problem. Mój przyjaciel jest ok 10-ciu dni po wypadku, w którym nastąpiło uszkodzenie (przerwanie ) rdzenia kręgowego i jest bezwładny od piersi w dół. Szukam jakiejkolwiek wskazówki na ten temat, głównie zaś gdzie szukać pomocy, kto i jak mógłby pomóc. Pozdrawiam.
Zbyszek
woj. łódzkie
Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2007-04-11 07:25
Z pewnością radziłabym skontaktować się z Klinika Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy oraz Fundacją Aktywnej Rehabilitacji działającej na terenie woj. łódzkiego. Niestety kolejki do Kliniki są niesamowicie długieeeeeeee.
Nadrzędny - Autor puniek Dodany 2007-04-11 10:18
Ja osobiście polecił bym Klinikę Neurochirurgi Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie ul. Botaniczna.Może nie jest łatwo się tam dostać[jak wszędzie],ale warto spróbować.Ci doktorzy robią z pacjentami cuda,a do tego są bardzo mili.Sam spędziłem tam prawie dwa miesiące z guzem na mózgu,ale w tej chwili prócz tego że jestem na rencie to w miarę normalnie funkcjonóję
Nadrzędny Autor okularnica Dodany 2007-04-11 10:38
Dziekuję ;-) Będę wdzięczna za wszystkie kontakty, podpowiedzi i sugestie.
Nadrzędny Autor ZON Dodany 2007-04-11 22:57
Puniek dzieki serdeczne. Dziękuję też okularnicy. Ale jeśli cos jeszcze Wam sie nawinie to proszę o dalsze wskazówki.
Pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / konsultacje (3304 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill