www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / prośba o pomoc (2848 - wyświetleń)
- Autor alka1968 Dodany 2013-03-21 18:32
Witam wszystkich bardzo gorąco.Mam nadzieję ,że znajdzie się ktoś kto będzie mógł mi odp na moje pytanie...Mam 45 lat .w maju 2012 r przeszłam operację usunięcia macicy wraz z jajnikami(mięśniaki były ogromne jeden miał śr.20cm).Z powodu złej cytologi trafiłam do onkologa ,ale okazało się ,że to fałszywy wynik.Jakoś miesiąc po operacji zauważyłam pod prawą pachą opuchliznę i dość mocno opuchniętą rękę.Trafiłam do onkologa który stwierdził ,że mam powiększone węzły chłonne pod pachami ..mammografia wykazała niegroźny guzek i zmiany w płucach..natomiast tomograf komputerowy wykazał guza w nadnerczu lewym ,uszkodzenie lewej nerki i że w rzucie lewego jajnika jest cysta ropna..Onkolog skierował mnie do endokrynologa i szok...usg tarczycy wykazało w prawym płacie 2 guzy dość duże i w lewym płacie guz też dość duży oraz TSH4 obniżone...Biopsja(3 tyg mam czekać na wynik) oraz powtórzone wyniki TSH oraz poziom sterydów...Już nie tylko mam opuchniętą prawą rękę ale lewą też ,dolne kończyny szczególnie kolana i całą szyję ..schudła przez nie cały rok 38 kg ..choruje też dermatologicznie (zmiany pigmentowe całej lewej strony usuwane płynnym azotem i laserem ..Po tym usuwaniu mam poparzenia i "dzikie mięso"..Mam pytanie czy mogę starać się o orzeczenie niepełnosprawności?Jestem bez pracy ..błagam o pomoc
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-03-21 19:22
zbierz dokumentację medyczną, jeżeli którykolwiek lekarz spacjalista jest w miarę zaufany postaraj się o wydanie opinii, może być też opinia od lekarza pierwszego kantaktu ale lepiej od specjalisty i tzreba złożyć dokumenty do orzecznictwa może to być powiatowy zespół ds. orzekania o niepełnosprawności czy centrum pomocy rodzinie czy podobna instytucja (zależy gdzie mieszkasz) i skałdaj papiery
możesz poprosić o pomoc w ośrodku opieki społecznej tam mogą pokierować do tzw orzecznictwa
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / prośba o pomoc (2848 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill