www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Niepełnosprawny w domu - porady, pomysły, udogodnienia. (Strona 2) (61320 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor pitar Dodany 2020-05-13 08:23
Ja swego czasu męczyłem się z powodu bóli kręgosłupa oraz napięcia mięśniowego. Mam pracę siedzącą, często przez wiele godzin dziennie. Z pracy oczywiście nie zrezygnuję niemnieij z czasem zaczęły się problemy z migrenami, bólami pleców. Osteopatia bardzo mi pomogła. Z każdym kolejnym zabiegiem ustępowała bolesność mięśni, napięcie mięśniowe, przyniosło to również ulgę w bólu.

Dodam, ze chodziłem do osteopaty w Krakowie, tutaj http://rehaorthopedica.pl/osteopatia
Nadrzędny - Autor KasiaLam Dodany 2020-10-26 12:25
Cześć!
jesteś OzN bądź potrzebujesz profesjonalnej obsługi z zakresu likwidacji barier architektonicznych i technicznych w celu ułatwienia sobie lub asystentom codziennego funkcjonowania?
Levicare to polski producent sprzętu medycznego działający na terenie całej Polski.
Oferuje podnośniki ścienne, jezdne, sufitowe, rozwiązania do adaptacji samochodu.
Niezbędne transfery OzN oraz seniorów, pomoc podczas rehabilitacji, pionizacji, reedukacji chodu, czynności higieniczno-pielęgnacyjnych!
System trawers i podnośnik sufitowy https://bit.ly/3kvEdyi
Podnośnik ścienny Levi Care Q140 https://bit.ly/34rbNzV
Podnośnik Jezdny J130/J160/J190 https://bit.ly/2G3vqom
Odwiedź sklep firmy LeviCare www.sklep.levicare.pl
oraz stronę LeviCare na fb https://www.facebook.com/LeviCarePodnosniki/
Nadrzędny Autor gimpel Dodany 2021-06-27 12:39
A czy macie problem z oświetleniem? Poruszanie się w nocy po ciemnym mieszkaniu jest dla mnie strasznie trudne.. Dlatego zastanawiałem się w jaki sposób mogę delikatnie oświetlić mieszkanie, przy niewielkich rachunkach za prąd. Znajomy polecił mi zainstalować delikatne listwy led przy podłogach w na trasie kuchnia - łazienka - sypialnia. Listwy zamówiłem na sklepie: https://sklep.neonica.pl/pl/n/list Od kiedy je zamontowałem, moje nocne spacery po mieszkaniu są zdecydowanie bardziej bezpieczne :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Niepełnosprawny w domu - porady, pomysły, udogodnienia. (Strona 2) (61320 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill