www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / prywatne przedszkole integracyjne-proszę o pomoc (4059 - wyświetleń)
- Autor akor Dodany 2013-04-01 17:47
Witam. Szukam prywatnego przedszkola integracyjnego w Warszawie lub jej okolicach od strony Pruszkowa dla niespełna 3-letniej dziewczynki z opóźnieniem rozwoju psychoruchowego. Zależy mi na dobrej opiece psychologa, logopedy i fizjoterapeuty. Bardzo proszę o pomoc w wyborze. Zastanawiam się nad takimi przedszkolami jak mądre główki na jutrzenki, raz dwa trzy na mokotowie, zielony latawiec i elipsoida na cierlickiej. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia związane z tymi przedszkolami. Będę bardzo wdzięczna za opinie rodziców, których dzieci chodzą do tych przedszkoli.
Nadrzędny Autor ewaNamalowana Dodany 2013-04-16 09:01
Witaj, my mieszkamy na Pradze, także moja Kasia chodziła do przedszkola na Bartosika (gorąco polecam wszystkim zainteresowanym). ale z opinii innych matek wiem, że bardzo dobre jest RAZ DWA TRZY.
Nadrzędny - Autor makaka Dodany 2013-05-25 20:27
Znajomych dziecko uczęszcza do przedszkola Raz, Dwa, Trzy i z czystym sumieniem mogę polecić tę placówkę. Byłam tam kilka razy odebrać małą i ogólnie sprawia wrażenie przyjaznej i otwartej placówki. Początkowo przeraziła mnie młoda kadra, ale pomimo wieku okazuje się, że są to osoby odpowiedzialne i pełne energii i wspaniałych pomysłów. Z tego co wiem mają na miejscu logopedę,terapeute SI, oraz psychologa. Najlepiej jednak jak Pani osobiście uda się na jakieś spotkania w interesujących przedszkolach,bo wiadomo każdy ma inne oczekiwania wobec przedszkola, do którego chcemy posłać swój największy skarb.
Nadrzędny Autor przedszkoleMIS Dodany 2013-05-28 14:23
Szanowni Państwo,

badania wykazują, że wczesne rozpoznanie autyzmu i objęcie zmagającej się z nim osoby fachową i intensywną terapią znacząco zwiększa szanse na zniwelowanie wielu jego symptomów. Jednym z miejsc, gdzie w Poznaniu będzie można od teraz szukać pomocy jest Przedszkole Integracyjno-Terapeutyczne Miś.

Nasze przedszkole oferuje miejsca przede wszystkim dla dzieci pełnosprawnych, ale i tych z zaburzeniami rozwoju i niepełnosprawnością, a w szczególności ze spektrum autyzmu i całościowymi zaburzeniami rozwoju. Będziemy realizować podstawę programową wychowania przedszkolnego, a dodatkowo także oferować różnorodne zajęcia wspierające rozwój, między innymi zajęcia logopetyczne i teatralno-ruchowe, karate, arteterapię, dogoterapię, naukę czytania metodą sylabową, integrację sensoryczną oraz zajęcia o charakterze terapeutycznym dla dzieci z ryzykiem dysleksji lub z opóźnionym rozwojem mowy. Zajęcia dla dzieci autystycznych będziemy prowadzić w oparciu o metodę neurobiologiczną prof. Jagody Cieszyńskiej ze Szkoły Krakowskiej.

Nabór na rok 2013/2014 trwa – zapraszamy!

Przedszkole Integracyjno-Terapeutyczne Miś
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / prywatne przedszkole integracyjne-proszę o pomoc (4059 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill