www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / szanse na grupe? (8330 - wyświetleń)
- Autor biug Dodany 2013-05-07 22:38 Zmieniony 2013-05-07 22:49
Witam!
Mam 28 lat od 4 lat zmagam sie z chorobą serca. Mianowicie 4 lata temu miałem NZK po 23 dniach hospitalizacji wyszedłem do domu z Kardiowerterem defibrylatorem wszczepionym pod obojczykiem. Generalnie mam zaburzenia rytmu serca migotania przedsionków miałem ablowane. I chyba juz ustąpiły ale mam też dodatkowe nadkomorowe i zaburzenia rytmu komorowe. NZK było wywołane migotaniem komór. Mam też kardiomiopatie o nieznanej etiologii. I sie zastanawiam czy mam jakaś szanse na grupę?

Jeszcze musze dodać ze na obecna chwile moje DNA jest badane w kierunku chorób serca. W tą zime byłem 3 razy w szpitalu w tym dwa razy rką na sygnale wieziony.
Nadrzędny Autor Kundzia Dodany 2013-05-08 16:06
masz szansę, tylko niech lekarz dobrze opisze
pozdrawiam
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-05-09 15:16
fakt przewożenia karetką na sygnale raczej nie ma znaczenia ale nieznana etiologia ma wpływ, postaraj się aby lekarz wypełniający papiery na komisję opisał szczegółowo wszystko, najważniejsza jest ta opinia na wniosku
Nadrzędny - Autor biug Dodany 2013-05-10 15:18
ale to zwykł zaświadczenie lekarskie czy jakis specialny druczek musi wypłnić lekarz ?
Nadrzędny - Autor Kundzia Dodany 2013-05-10 16:21
bierzesz specjalne druki z Powiatowego Zespołu ds Orzekania o Niepełnosprawności.
Nadrzędny - Autor biug Dodany 2013-05-10 18:24
a da sie to jakoś z neta ściągnać ?
Nadrzędny Autor Kundzia Dodany 2013-05-10 18:56
nie wiem, poszukaj w Twoim mieście w oddziale Powiatowego Zespołu ds Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności, ew gdyby nie było to popros kogoś znajomego czy z rodziny gdyby to był dla ciebie kłopot wybrać się samemu.
Nadrzędny - Autor biug Dodany 2013-05-10 19:14
dzięki wilkie za dwa tyg ide do instytytu kardiologi mam nadzieje że zechcą to wypełnić
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-05-10 19:26
W Instytucie pracują bardzo sympatyczni lekarze, więc nie powinno być problemu.
Ja mam wizytę za 4 tygodnie ale kardiologia nie jest moim głównym problemem.
Życzę zdrowia i powodzenia. :-)
Nadrzędny - Autor biug Dodany 2013-05-11 10:00
To fakt lekarze są tam naprawde sympatyczni. Lekarz który smarzył mi serce co mnie spotkał pytał sie jak sie czuje.
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2013-05-11 20:32
A co to znaczy "smażyć serce"?
Nadrzędny - Autor Kundzia Dodany 2013-05-11 22:12
ablacja podłoża arytmii, przypalanie prądem miejsc w sercu, obecnie stosuje sie także mrożenie a potem wypalanie.
Nadrzędny Autor ulena Dodany 2013-05-11 23:00
Dzięki za wyjaśnienie, z sercem u mnie w porządku, więc nie znam takich określeń.
Nadrzędny Autor betinka Dodany 2013-05-19 15:07
Witam, nie chce zakładać nowego postu więc zapytam tutaj o swoje szanse na przedłużenie grupy. 2 lata temu przyznany mi został lekki stopień na atopowe zapalenie skóry. Wyniki testów alergicznych które robiłam rok temu były gorsze niż te które składałam na komisji, teraz czekam na tegoroczne wyniki. Jestem po odczulaniu. Obecnie do AZS doszły jeszcze migrenowe bóle głowy, które nie pozwalają normalnie funkcjonować (jestem pod stałą opieką neurologa), chondromalacja kolana, drętwienie lewego biodra po dłuższym siedzeniu, haluks na lewej stopie który nawet przy zwykłych baletkach i krótkim chodzeniu powoduję drętwienie kawałka stopy, oraz w związku z AZS doszły wymioty i biegunki po spożyciu niektórych produktów (niestety nie jestem w stanie unikać wszystkiego). Pracuje w biurze 8 godzin w pozycji siedzącej przed komputerem z zakładzie pracy chronionej i jak widzę jacy ludzie przychodzą do nas i na schorzenia które mają mówią że albo im grupę zabrali albo dali lekki to ja aż się boję iść na swoją komisję.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / szanse na grupe? (8330 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill