www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / sprawa przeciw zus (2529 - wyświetleń)
Autor janusz1958 Dodany 2013-05-10 18:12
Witam
chcialbym zalozyc ZUS sprawe w sadzie o zadoscuczynienie za popelnione bledy urzednikow tejze instytucji podczasrozpatrywania sprawy przyznania mi renty z tytulu calkowitej niezdolnosci do pracy.chodzi konkretnie o to ze posiadam okresy pracy zagranica i w zwiazku z tym moja sprawe powinien rozpatrywac oddzial zus w warszawie.pomimo zlozenia wszystkich dokumentow niezbednych do tego celu sprawa utknela na 3-miesiace w krakowskim oddziale zus,co spowodowalo wydluzenie czasu do wydania decyzji w sprawie renty ktora w koncu otrzymalem po blisko roku oczekiwania.z departamentu rent zagranicznych zus otrzymalem pismo ze zus krakowski popelnil bledy w procedurze co bylo powodem tak dlugiego czasu oczekiwania.przez caly ten czas pozostawalem praktycznie bez srodkow do zycia,korzystalem z pomocy mops .tak pokrotce wyglada moja sprawa ,czy moge na podstawie tego pisma zalozyc sprawe o jakiekolwiek odszkodowanie z zus,jezeli tak to do jakiego sadu zlozyc pozew okregowego czy rejonowego cywilnego czy sadu pracy i ubezpieczen spolecznych,prosze o rade w tej sprawie z powazaniem.z gory dziekuje za kazda wiadomosc
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / sprawa przeciw zus (2529 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill