www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Endoproteza biodra (6440 - wyświetleń)
- Autor Gosia Dodany 2007-04-20 12:12
W kwietniu 2010 r. mam wyznaczony termin operacji biodra na wstawienie endoprotezy. Czy ktoś może jest zorientowany czy i ile Fundusz dofinansowuje takową edoprotezę i ewentualnie gdzie mogę szukać wsparcia finansowego czy jakieś fundacje czy stowarzyszenia lub jakieś organizacje itp.
Nadrzędny - Autor poczta12 Dodany 2007-04-20 18:27
jest  taka  fundacja  any  dymnej

napisać  do   Anny  dymnej
ja  tez  pisałem  do  tej  fundaci
jestem  niepenosprawny
znacznie
rafał
Nadrzędny Autor Gosia Dodany 2007-04-21 17:35
Dzięki Rafał za podpowiedż, na pewno skożystam i skontaktuję się z Anną Dymną. A Tobie życzę wszystkiego dobrego. Jak będziesz miał chęć pogadać to zapraszam gg 2184483
Nadrzędny Autor poczta12 Dodany 2007-04-26 19:09
podaje  ggswoje 7256947 mam  na  imie  rafał
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2007-04-25 11:22
Ustawa o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych nie przewiduje udziału własnego pacjenta w kosztach nabycia endoprotezy w ramach zabiegu, za który płaci NFZ. Refundacja Funduszu obejmuje bowiem koszty  tzw. robocizny, pobytu w szpitalu i implantu. Zabieg jest dla ubezpieczonego pacjenta w całości bezpłatny, szpital nie ma podstaw do pobierania z tego tytułu opłat od pacjentów. 
Nadrzędny Autor karola Dodany 2008-11-28 18:40
Hej z tego co mi wiadomo to nie dopłaca sie do endoprotezy stawu biodrowego, gdyż sama jestem po takiej operacji i nie płaciłam nic. Chyba że to zalerzy od szpitala lub kliniki w jakiej się znajdziemy. Życze dużo zdrowia. Pozdrawiam;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Endoproteza biodra (6440 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill