www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Najlepsza klinika (3995 - wyświetleń)
- Autor orszulka Dodany 2013-05-24 09:28
Witam. Chciałam poznać wasze opinie o klinikach do których chodzicie. Jakie są wasze wrażenia, odczucia? Ja osobiście chcę polecić Victoriaclinic, jeżeli chodzi o implanty Gdańsk to mają tam zdecydowanie najlepsze;)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-05-24 10:21
Jeśli to forma zarobku i Ci się opłaca to ok, ale ja Tych linków i tak nie otwieram. Choćby dlatego, ze reklama ukryta nie jest fair play.
Otwórz wątek Reklama i tam nas odwiedzaj, nie będziesz się musiała nawet wysilać na inteligentne zresztą "zagajanie".:-))) Bo tak naprawdę przecież nie obchodzi Cię, gdzie chodzimy i co myślimy, tylko reklama miejsca, w którym podejrzewam nie byłaś i tak. Tak sadzę po tematycznym rozrzucie Twoich reklam. Pozdrówka bez urazy.;-)))))
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-05-24 16:32
teraz wszędzie cookie się wciskają, na stronie Integracji też
ja tam miałam wizytę w Instytucie psychologii i neurologii przy Sobieskiego w Warszawie i myślę że oni mi pomogą, wreszcie neurochirurg powiedział: nie rozumiem dlaczego nikt nie zlecił pani rezonansu, już widać po zdjęciach że zmiany się rozwijają (dodam że oglądał zapis badania na komputerze a opis na papierze nie interesował go), zlecił kolejne badanie i powiedział że mam zapisać się na kolejną wizytę
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-05-24 16:42
A rezonans zapisał, czy też nie?
A cookies się wciskały zawsze, tylko nie było komunikatów. Teraz są. I nie mają nic wspólnego z typem reklamy uprawianej przez Orszulkę, chyba, że wchodzi się na linkowane strony.
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-05-24 19:45
oczywiście że zapisał, w instytucie są konkretni lekarze tylko dłuuuuuuuuuuugie terminy
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2013-05-24 20:39

> teraz wszędzie cookie się wciskają, na stronie Integracji też


Wprowadzili taki przepis, że właściciel strony korzystającej z mechanizmu cookies musi w sposób wyraźnie widoczny informować użytkowników (znowelizowana ustawa prawo telekomunikacyjne, nowelizacja z 22 marca). Wcześniej ta sama informacja była zakopana gdzieś w rzadko odwiedzanych działach typu "polityka prywatności" czy "warunki korzystania ze strony"

I tak jak mówi w-zetka nie ma to związku z postem orszulki.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Najlepsza klinika (3995 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill