www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Pieluchomajtki Super Seni i wkłady anatomiczne Tena lady (5657 - wyświetleń)
- Autor Kobieta A. Dodany 2013-05-30 05:34 Zmieniony 2013-05-30 06:01
Tanio sprzedam Pieluchomajtki SUPER SENI rozm. 3. "oddychające", bez lateksu, z systemem AIR, EDS. w paczkach po 30 sztuk.
Pieluchy anatomiczne - wkłady TENA LADY EXTRA, silky softness, przymocowanie do bielizny, boczne zabezpieczenia, bardzo dobre wchłanianie. Pakowane każda osobno w paczkach po 20 szt. Doskonałe także dla kobiet w połogu.
Osoby zmuszone do korzystania zapewne znają doskonale te produkty. Zostały zakupione podczas pobytu mojej mamy w szpitalu, ale ich już nie wykorzystała, gdyż zmarła.
Te produkty są refundowane w części przez NFZ, ale ilość chyba nikomu nie wystarcza na taki czas. Zawsze musiałam dokupywać na 100% paczkę lub dwie.

Proszę o kontakt na priv. lub telefoniczny 662 524 971.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-05-30 18:00
Byłam w podobnej sytuacji...Oddałam wszystkie zapasy do hospicjum....Tam są wielkie potrzeby...
Nadrzędny - Autor kaczorek Dodany 2013-05-30 20:08
Zwracam się z gorącą prośbą do ludzi o wielkim sercu o pomoc dla mojego Przyjaciela,Rafała jest on osobą niepełnosprawną,mimo swojej choroby pomaga potrzebującym istotom,życie jego nie było zawsze kolorowe,Kiedyś był bity przez swoich bliskich...Rafał Cetkwski chciał by zamieszkać sam i internacie dla osób niepełnosprawnych,Dajmy Rafałowi szansę na samodzielne Życie,Ten sympatyczny chłopak potrafi zajmować się roślinami,Potrzeba również pieluchomajtek.

Za każdą pomoc dziękujemy

Za każdą pomoc płynąca prosto z serca dziękujemy.

    TEL 664465525  Magdalena Mróz
madziam_1989@wp.pl
Nadrzędny Autor kaczorek Dodany 2013-06-01 11:18
jak  jego  rodzice  przypali  tez  papierosem 
Nadrzędny Autor kaczorek Dodany 2013-06-01 18:52
che  mu  zawic  jakis  iternat  dla  osub  niepenosprawnych miał  tam  dobrze
jak  on  wazy  4o  kli
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-05-31 19:46
Taaak? Do hospicjum trafiają osoby w bardzo znacznej mierze mający dzieci i rodziny. Kto dostanie lepszy pampers?
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-05-31 19:55

> w bardzo znacznej mierze<


Kobieto, ja nie powiedzialam co masz zrobic....To Twój wybór...Ja zrobiłam tak, jak uważałam za stosowne.
Dobrze jednak, że zaznaczyłaś to, co zacytowałam...

Zdrowia Ci życzę!
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-05-31 20:24
Dziękuję :-) Tylko, że ja nie pytałam co zrobić i co ktoś zrobił. Wiem, że są hospicja. Tam poszło sporo "2" i innego typu.
Też życzę zdrowia.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Pieluchomajtki Super Seni i wkłady anatomiczne Tena lady (5657 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill