www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Wyrok sądu (3078 - wyświetleń)
- Autor marcinek062 Dodany 2013-06-05 11:01
Dowiedziałem się właśnie że uprawomocniono wyrok sądu na moją korzyść. Muszę wysłać teraz pismo o tym że zgadzam się z tym wyrokiem i nie wiem jak dokładnie sformułować jego treść. dzięki za odpowiedz
Nadrzędny - Autor Mała76 Dodany 2013-06-05 14:13
Gratuluję!!! Ile trwała taka przeprawa sądowa, ja jestem dopiero na początku drogi, czekam na wezwanie na badanie biegłych. Sprawa jeszcze żadna się nie odbyła, dopiero po 10 maja wpłynęło moje odwołanie do sądu i dostałam pismo o tym, że sąd na posiedzeniu niejawnym wnosi zgodnie z moim wnioskiem o badanie biegłych łączne (4 specjalistów). No i czekam kiedy będzie termin badania.

Pozdrawiam
Nadrzędny Autor marcinek062 Dodany 2013-06-05 22:25
Po pierwsze trzeba walczyć o swoje nawet jak zus straszy prawnikami to się nie martwić. W lipcu 2012 roku kończyła mi się renta więc do lekarza orzecznika który przyznał mi rentę na pół roku, oczywiście dostałem list że lekarz orzecznik popełnił błąd i na komisje lekarska w sierpniu która odmówiła mi prawa do renty. I w taki sposób sprawa trafiła do sądu sąd wyznaczył mi 3 lekarzy na  stycznia. Po badaniach czekałem na orzeczenie lekarskie od lekarzy sądowych i musiałem odpisać do sądu w 2 kopiach czy zgadzam się z tym orzeczeniem czy nie. Oczywiście była dla mnie korzystna więc się zgodziłem. Potem czekałem na całą rozprawę, która odbyła się w kwietniu, oczywiście zus mi napisał w liście abym zrezygnował z rozprawy ponieważ nie jestem chory i dali jakieś głupie uzasadnienie:) i straszyli prawnikiem tez.
Po rozprawie trzeba czekać aż wyrok się uprawomocni ja czekałem właśnie do dzisiaj. Więc Życzę powodzenia i dużo siły z walką z zusem musimy wszyscy się razem wspierać
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Wyrok sądu (3078 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill