www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co z tym forum? (39002 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-08 19:50
Mam wolny wieczór i z braku bieżących postów zajrzałam do tyłu. Do niedawna forum tętniło życiem. Były kłótnie, rozmowy, zwierzenia, wspominki itd. Teraz jakaś CISZA, 2 -3 WPISY, 2 - 3 OSÓBY I KONIEC! BRAK KOGOŚ, BRAK CZEGOŚ? FORUM UMIERA? Z JAKIEJ PRZYCZYNY? NIEPEŁNOSPRAWNYCH PRZY NECIE JEST SPORO!
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-06-08 20:59
hmmm... cóż... też mam wolny wieczór... i co???  nawet czytać mi się nie chce :-) Wiem, wiem.. to mój problem :-))) A dlaczego tak mało ludzi? Może wolą czytać niż pisać?? :-)))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-08 21:15
Albo tv oglądać. Tylko, że w telewizji nie ma nic ciekawego :-(
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-06-08 21:28 Zmieniony 2013-06-08 21:32
W TV już mają kanikuły ;-) .Na drugim programie zaczyna się film ' Psy ' ...nie wojny, ale zawsze to coś . Ku...dobry film, ale kur...kotlety mielone z budą tam jedzą Kur... dialogi proste i kur..zrozumiałe, ale kur... ;-)))) . Dzisiaj byłem w Raciborzu i nareszcie było mi luźno :-) . Pochodziliśmy po parku a na piwko wpadliśmy do Browaru Rynkowego gdzie podają piwo warzone w lokalu . Dobre . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-17 21:56
Dziwi mnie Twoje stwierdzenie że w TV nie ma nic ciekawego. Mi brakuje czasu, na tv, forum, pracę, wypoczynek, rekreację , miłość, piwo, .... coś pominełem? A oczywiście najważniejsze na rodzinę.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-18 14:23
Właśnie z tych powodów chcę przynajmniej godzinkę spędzić przed TV i obejrzeć "coś ciekawego" :-) Dla relaksu, odprężenia, zapomnienia?

>Mi brakuje czasu<


Nie widać tego, wchodząc na forum :-)
Wymieniłeś zlepek, jak pomyślisz to wszystko pogodzisz, o ile "miłość" możesz liczyć, w co niestety wątpię :-(
Seks można uprawiać wszędzie. Miłość - da Ci jeść, wypocząć, seks i piwo. Wtedy TV :-)
Nim zaczniesz "krzyczeć" pomyśl :-)
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-06-18 14:34
Waldi, przynajmniej od czasu do czasu oglądasz. Mówię o sporcie. :-))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-18 18:03
Oczywiście sport jest super, a jak ktoś nie lubi może oglądać historię,  przyrodę lub oglądać teledyski ;-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-18 18:06
Lub tvn24:) Albo dzień dobry tvn przez sen:)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-18 18:17
:-):-):-) wstaję i wiem ;-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-18 18:22
A wstajesz i łyk-end? :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-18 18:34
Żadne end , chyba że heepyend ;-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-18 18:37
Jak hepi to nie end tylko początek.:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-18 19:37
No właśnie, zaczął się początek drugiego odcinka w w tvp1
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-06-18 19:42
Oglądam. :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-08 21:19
Bo jako obiekt użyteczności publicznej, te forum i portal nie jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych..
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-08 21:21
Ok. miesiąc temu było???
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-06-08 21:31
Właśnie... w Tv nędza :-(  to czym ludzie żyją??? pogoda też w kratkę :-( wszystko sprzysięgło się hahaha...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-09 12:27
Forum przetrwa.:-) Nie bójcie żaby.:-) Nie wiem, czym ludzie żyją, ale ja nawałem zaległości towarzyskich. Dziś na grilla druga tura się zapowiedziała, tylko cztery osoby.:-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-06-09 19:37
Żyję:)
Urodziny córki szykuję
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-09 21:02
Wczoraj i dzisiaj miałem ' zakręcone dni ' . Wczoraj, bo postanowiliśmy zobaczyć Racibórz, wypić piwko w miłym towarzystwie i zrobić zakupy . Dzisiaj zaś mieliśmy napięty plan zajęć,ale się wyrobiliśmy ciasto( z rabarbarem ) i nie tylko ciasto jest w lodówce spakowane . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-10 11:24
Tylko czekać jak wydobrzeją ci którym grillowanie zaszkodziło :-) . Pewnie i mnie będą namawiać na ' coś z grila ' ale nie przepadam za tym czymś, bo jak znam życie ( a raczej kucharza )to będzi8e przypalone . Ale posiedzieć zawsze można, byleby komary nie cięły . Czerwcowe wieczory są najpiękniejsze na ławce siedząc i słuchając kumkania żab .Czasem tylko robaczek świętojański zabłyśnie bym mógł zobaczyć która godzina . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-10 20:41
Nie zaszkodziło mi grillowanie, bo nie jem tej spaleznizny:)))  Cały dzień spędziłam poza domem, wróciłam zmarnowana...jutro się pewnie uaktywnię.:-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-06-10 21:18
grillowane już na początku mody :-) odbiło mi się czkawką - fuuu... jak podano kawał mięsa??? lekko nieświeżego - fuuu.. Od tej pory nie jadam!!!!
Nadrzędny - Autor amilczarek Dodany 2013-06-10 22:19
Ja raczej czytam, niż piszę. Najczęściej mi się wydaje, że nie mam nic sensownego do powiedzenia.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-06-11 08:37
A czy tu jest UJ albo 'inne takie'? Tu jest normalne życie, czasem banalne, czasem wesołe, smutne i w innych barwach. Takie są tez nasze posty, ale chodzi o to, że rozmawiamy ze sobą i jesteśmy tu razem, więc nie tylko czytaj, ale także pisz. :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-11 08:46
Ludzie, ludzie co wy śpicie ? Ja dzisiaj nie umiałem spać i już od piątej przewracałem się z boku na bok .  Siedzę w kuchni a przez okno widzę bujną zieleń i zarysy domu sąsiadów . Wypiję herbatę i wyjadę przed dom ...posłucham ptaszków . Robaczka świętojańskiego jeszcze nie zobaczyłem, ale może dlatego, że wczoraj padało .Żaby również nie słyszałem, więc poproszę o spacer nad stawy . Wszystko wokoło się zmienia, może i stawów już nie ma...pamiętam jak za chłopakami chodziliśmy się kąpać, uważając by właściciel nas nie zobaczył . Dogonić nas nie umiał , ale trzeba było uważać by za blisko nas nie podszedł ;-) . Pada deszcz, więc dzisiaj nie będę wychodził...Za to wy  od rana na zakupach pewnie . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-06-11 09:07
Ja przy porannej herbacie. Wczoraj się przetrenowałam, mówię to poważnie. Cały dzień poza domem, nawet mnie na kręgle poniosło. Moje wnuki pokonałam, ale reszta towarzystwa mnie wyprzedzała mocno. Techniką kulania się chwalić nie będę, bo był to styl mieszany.:-) Coś pomiędzy rzutem kulą, a pchaniem się z nią byle do przodu, oburącz. Czyli styl radośnie-wariacki.:-) A tak naprawdę ..w czasie emocji nic nie czułam, a na wieczór ledwo się doczołgałam do spania. Tego nie przesadzam i nie ubarwiam. Teraz wstałam i jest jako tako, a pewien bohater 'kreglista' śpi do teraz. :-) Pierwsze miejsce go uśpiło.:-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-11 13:57 Zmieniony 2013-06-11 14:00
Nooo to huczne będą lub były Rogal - takie długie przygotowania :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-11 14:11
Nie rozumiem tego co piszecie o potrawach z grilla. Dlaczego to ma być spalone, dlaczego śmierdzieć???!!
Jakiś dureń to robi? Gotowce z Biedronki?

Super smaczne i pachnące grillowane: warzywa (pomidorki, papryka, cebulka) z umiarem doprawione. Karkówka, żeberka - nasmarować przyprawami, lekko namoczyć, np. sos sojowy, sok z cytryny, czosnek (naturalny), pieprz, przyprawa do mięs lub gyrosa (może być Vegeta), białe, wytrawne wino i trochę wody. Zostawić na noc w lodówce, potem na grill.
Np. pstrąg: warzywa + masełko + przyprawy. W srebrną folię owinąć i na grilla. Pycha, zapach i smak. Kiełbasy nie polecam.

Oczywiście najsmaczniejsze ziemniaki z popiołu z ogniska + piwo + śpiew + odpowiednie towarzystwo. :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-06-11 14:47
O spalonym pisałam ja, więc odpowiem za siebie.:-) Powinnam napisać, że dla mnie osobiście to jest spalone, dla reszty bardzo dobre. Jestem wyjątkiem, który grilla nie lubi i nic na to nie poradzę.
A temat zdrowia? Jak kto chce może poczytać, co robić, aby było zdrowiej.
http://www.fakt.pl/Grillowanie-czas-zaczac,artykuly,70742,1.html
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-11 14:51
Właśnie, do tego jeszcze gitara, akordeon, lub organki ustne... i przede wszystkim dobra pogoda...
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-11 15:00
Norbi... gitara i te ...czarne oczy.. :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-11 21:16
troszkę mnie przeniosło wspomnienia z lat 80, kiedy za każdym rogiem była zabawa taneczna, na wolnym powietrzu w letnie weekendy... na których bywałem, raz jako muzyk a raz jako gość... a raz to i to razem...  To były czasy...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-06-11 21:18
A TO EWENEMENT JAKIS!!!!!ZABAWA ZA KAZDYM ROGIEM NA WOLNYM POWIETRZU!!!!:-):-):-):-)NORBUS MASZ FAZE CZY CO?:-p
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-11 21:31 Zmieniony 2013-06-11 21:36
A co Staruszko, kochana, mordo moja, nie znasz mnie, jak byłem w pełni wieku, sprzed ćwierć wieku, to lubiłem poszaleć...  hihihi 
No, cóż, teraz mogę się tylko pochwalić wspomnieniami, bo teraz przejście za róg to już nie to samo, co wtedy...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-06-11 21:37
BAAA TERAZ ZA ROG TO TYLKO ODLAC SIE CHADZASZ?:-))))))))))

P.S.PRZECZYTAJ CO WCZESNIEJ NAPISAŁES.WOLNE POWIETRZE NI CHU,CHU ROGOW MIEC NIE MOZE.:-)))))))))))))
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-18 15:50
Zły człowiek z ciebie staruszko. Norbi pisze potocznie i tak było kiedyś.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-11 15:02
Organki i akordeon biały dym i siwe sadze . I ten smród palonego tłuszczu i polowe warunki spożywania . Jak ja tego nie lubię :-(.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-11 21:25
Amalian, a jakbyś tak wstał z wózka i zacząłbyś chodzić, to szybko polubiłbyś taki tryb, tryb polowego życia, jak w woju... Hmm jak ja lubię zapach wojskowej grochówki z boczkiem, z dużymi kawałami mięsa z kotła polowego i pajda chleba i duuuużo piwa do tego... Grywałem na takich imprezach, lub bywałem jako gość i zarazem muzyk...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-06-12 08:59
Nie tak łatwo zorganizować urodziny dwulatce.
Zamówić ulubioną maskotkę żeby przyszła.
Znaleźć knajpę
Odpowiedni prezent
No i strój:)
Nadrzędny Autor ulena Dodany 2013-06-12 09:49
No witam Rogal, dzis właśnie uświadomiłam sobie, że w tym dziale nie było mnie tak ze dwa lata. Pamiętam właśnie, że córeczka Ci się rodziła, a to już 2-latka. Czasami zagladałam i widzę kilka osób przybyło- fajnych i tylko najwytrwalsi pozostali. Zauważyłam, że kilu mącicieli typu bober-rea i takiej jednej B..- obrażonej na wszystkich juz zabrało zabawki z piaskownicy. Podoba mi się! Gratulacje z okazji urodzin!
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-06-12 12:20
ROGAL A CZY TY PRZYPADKIEM NIE PRZYUCZASZ DZIEWCZYNKI DO ZASPOKAJANIA FANABERII?A ZAS NARZEKACIE ZE KOBIETY PROZNE SĄ A SAMI NAS TEGO UCZUCIE.MOIM ZDANIEM 2-LETNIA JUBILATKA UCIESZYŁABY SIE Z NOWEGO WIADERKA Z FOREMKAMI I GRABKAMI.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-06-12 13:36
Ale ona nie składa żadnych zamówień:)
Pewnie, że ją rozpuszczam i to pewnie błąd.
Tyle tylko, że wywoływanie uśmiechu na jej twarzy mi sprawia przyjemność. Wiem wiem, egoizm.
PS: Myślicie, że tablet to dobry prezent?:-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-06-12 13:54
Dla dwulatki na pewno NIE!
Mój pięcioletni (za 4 m-ce) wnuk już "rwie się" do takich gadżetów ale dziewczynka dwuletnia potrzebuje czegoś innego.
Są sklepy internetowe, które mają podział wiekowy.
Może taki rowerek biegowy mój wnuk dzięki niemu nauczył się utrzymywania równowagi i kiedy podrósł to "przesiadł się" na rowerek z pedałami bez bocznych kółek i dobrze jeździ.
Wybór jest duży.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-06-12 13:59
Posłuchaj Twój wnuk ma 5 lat. Moja córka 2 lata i pół roku temu nauczyła się swobodnie "poruszać" po smartfonie (odblokowywać, przełącza aplikacje, obsługiwać te prostsze samemu). Rowerek to dobry pomysł, ale jest jeszcze trochę za niska. Ona jest zafascynowana gadżetami, ale i tak jej najlepiej na dworze i od książeczek też nie stroni.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-06-17 22:08
Dzisiaj przy okazji spaceru, miałem rozmowę z zupełnie obcą osobą. Chyba nadal jestem w szoku. Współczuję Rogalowi i wszystkim którzy mają córki wnuczki. :-(
Serio.
Opowiadał co wyprawiają dzisiaj dwunastolatki -14 latki. Co wyprawiały takie dziewczynki w czasie euro2012 i co wyprawiaja (opowiadają) o swoich dokonaniach dzisiaj. Słyszeliście o zabawie w kwiatka?
Nie?
To życzę Wam wesołego "halowinhg"
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-06-18 08:58
SŁYSZAŁAM O SŁONECZKU A TO PONOC TO SAMO,O KAMIENNEJ TWARZY TEZ I PIEGUSKU TAK SIE TERAZ MŁODZIEZ ZABAWIA,NAWET BUTELKA NIE JEST TA SAMA JAK 10-15 LAT TEMU.CHORE TO WSZYSTKO.:-(
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-18 10:03
Pewnie dosłownie chore, bo jak ma byc inaczej, jak byle gdzie i z byle kim. Kiedyś badania w pracy i w szkole były na WA, prześwietlanie płuc, choć to inna branża, ale ta wredna komuna jakoś o profilaktykę dbała. Młodzież na szczęście nie cała taka jest i chwała BOGU.  Rodzicom głównie.:-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-06-18 12:08
Jak nie zadbasz sama/ sam to nikt nie zadba o Cię - tak dobrze . Z taką maksymą wyszedł Lenin i zapalił lont rewolucji, który u nas jeszcze się tli ... I oby nie wróciła . Pamiętam takie spotkanie z fachowcami, którzy uważali, że im się należy :na piwo czy jeszcze więcej i wymuszali , mówiąc - Jak się da ... to się zrobi . Kilka osób przewinęło się przez moje mieszkanie i żadnej z tych osób nie przyszło do głowy, by tak powiedzieć .Teraz słyszę w radiu że inni specjaliści - nie od rur a wiedzy - mówią że im to się należy:karta nauczyciela, wyższe pensje czy urlop zdrowotny . To co mają już nie wystarcza???
Z frontu robót ;spece od rur już zgrzewają rury jeden ma poparzone ręce, drugi tułów . Pewnie oglądali Psy, bo ku...de ich dialogi są ludząco podobne do bohaterów tego filmu ;-) .Ja milczę, ze wzgl.ędu na nie wyparzony język, żeby mnie nie oparzyli ;-) .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co z tym forum? (39002 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill