www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Przepisy mieszkaniowe (2471 - wyświetleń)
Autor ulcia71 Dodany 2013-06-16 10:16
Witam Piszę do Państwa z nietypową prośbą.Jestem samotną osobą niepełnosprawną ruchowo (poruszam się na wózku inwalidzkim). Stan taki trwa od czterech lat wcześniej byłam zdrową,pracującą zawodowo pielęgniarką. Mieszkam w hotelu Izb Pielęgniarskich w pokoiku 25mx35m z możliwością korzystania z kuchni i łazienki,które są równie małe i poruszanie się na wózku jest niemożliwe,ponad to w łazience jest wanna,więc kąpiel jest niemożliwa.Ponad to mieszkanie to znajduje się na dziesiątym piętrze w wieżowcu,w którym windy są niedostosowane dla osób niepełnosprawnych,przez co jestem "uziemiona" w mieszkaniu,nie mogę nigdzie wyjść,nie mogę funkcjonować normalnie ze względu na brak możliwości poruszania się na wózku Składałam dokumenty o mieszkanie komunalne,ale zostałam skreślona z listy ze względu na to,że mam gdzie mieszkać. Piszę do Państwa z prośbą o informację czy istnieją jakieś przepisy dotyczące mieszkań dla niepełnosprawnych chcę jeszcze raz złożyć dokumenty do gminy,ale chciałabym poprzeć je odpowiednimi paragrafami prawa jeśli takie istnieją. Bardzo proszę o odpowiedź
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Przepisy mieszkaniowe (2471 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill