www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Podziękowania (13291 - wyświetleń)
- Autor REA Dodany 2013-07-01 18:40
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi na posty, te na pv. też :-)
Dziękuję za pozdrowienia i wzajemnie :-)
Jak zdążyłam zobaczyć forum nadal pluje jadem, smutne, bez życia i forumowiczów.
Obecnie zżera każdego kto inaczej myśli :-( przykre i normalka wśród większości o.n.
Tak jakoś wychodzi, że wszyscy podporządkowani jesteście W-zet i Kiepskiemu!? No to może ZACZNIJCIE BYĆ SOBĄ - TYLKO LUDŹMI NIE JAMOCHŁONAMI :-)
Fakt zbanowano mnie na 30 dni, ale wypoczywałam i mam Was na oku...
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-07-01 18:42
Przepraszam, ale niemożliwym jest odpowiedzenie na wszystkie posty - zbyt dużo :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-07-01 21:23

>Tak jakoś wychodzi, że wszyscy podporządkowani jesteście W-zet i Kiepskiemu!? <


Nikomu nie jestem podporządkowana. Ok? :-)

>No to może ZACZNIJCIE BYĆ SOBĄ - TYLKO LUDŹMI NIE JAMOCHŁONAMI


<

Proszę wyjaśnij co masz na myśli i jak wg Ciebie wygląda bycie sobą na forum. :-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-07-03 22:38
CIEKAWI MNIE ILE OSOB NAPISAŁO DO CIEBIE NA PW OPROCZ KOBIETYA I BOBER NO I MOZE JULKI?
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-07-06 14:26

>Nikomu nie jestem podporządkowana. Ok? :-)<


NIE O.K. LIDZIU!!!
Czasami jesteś sobą, a czasem ulegasz wpływom i... piszesz jak w-zeta - jesteś jamochłonem - oderwij się, bądź sobą!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-07-06 16:32
Rea nie znamy się więc nie wiesz jaka jestem. :-)

Nie jestem jamochłonem cokolwiek to ma znaczyć wg Ciebie. :-))))))
Parzydełek nie posiadam, bezkręgowcem nie jestem. Jamochłony , które znam są piękne, ale chyba nie o to Ci chodzi. :-)
Przemianę chełbii modrej  pamiętam jeszcze trochę ze szkoły................. :-)))))))))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-06 17:08
Lidian.:-) Rea przecież  wie wszystko i o wszystkich lepiej niż oni sami.
A Jamochłony to wszyscy, którzy rozmawiają z tymi, którzy się Rei nie podobają. A nie podobają się ci, którzy piszą bez wyzwisk i miotania się.
Metoda jest taka: To Rea tu na forum uzurpuje sobie prawo do decydowania kto jest kim i dla kogo, a reszta musi się podporządkować, bo inaczej to tylko rzeczone jamochłony. A kto by chciał nimi być.
Źle obliczyła, źle wycelowała i nadal się miota pod różnymi nickami.
Nadal czekam, aż  ze sobą zacznie rozmawiać.:-) :-) Rea do kobiety A i odwrotnie, to dopiero będzie ubaw.:-)
Kabaret.:-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-07-06 17:35
Podziekowania dla Szczerbatego.Dzieki ci Chłopie gdziekolwiek jestes dzieki tobie moje Kochanie sie rozesmiało szczerze pierwszy raz od kilku tygodni,po powrocie z popołudnioowego ogrodu zaczałem Jej czytac te najstarsze tematy i własnie ten tak nas ubawił.Szczerbaty pozdrawiamy cie.:-)
http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?tid=3268
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-07-06 19:22
skoro wszyscy wszystkim dziękują, to i mnie wzięło... dziękuję Ci głowo moja (zgodnie z sugestią forumowiczki, by być sobą) hahahaha.... :-))))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-07-07 19:57
Dziękuję, że mogę Was czytać, że jesteście, a często brakuje mi czasu i sił na dyskusję z Wami.
Może kiedyś to nadrobię ? Poczekacie?
Pozdrawiam  Was :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-07 21:10 Zmieniony 2013-07-07 22:04
Poczekamy!
Ale nie wystawiaj nas na ciężką próbę i nie każ na siebie długo czekać. :-)
Pozdrawiam :-) :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-07 21:49
Karze każąc czekać? No to ci dopiero Sonka.:-)  Pozdrawiam.:-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-07 22:04
No właśnie w kategoriach KARY to potraktowałem ale z tabletu nie wszystkie formy dobrze wychodzą.
Teraz już jestem przy komputerze dużym, stacjonarnym z 19 calowym monitorem to i pisać łatwiej :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-07 22:10
Tak myślałam, ale się nie chwal, hihihi:) Tablet i 19 calowy monitor...kto to wytrzyma, Tadeusz?:-) ;-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-07 22:18
Jeśli zdążę, to usunę ten post ..... jeśli ktoś mógłby nie wytrzymać i .......
Ale przez ekran nie przejdzie więc niech już tak zostanie.
Na następny raz przypominaj mi przed napisaniem a nie po :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-07-07 22:36
Ok, a teraz spać idę, bo to zdrowe, jak się okazuje.:-) Dobranoc Wszystkim. Amalian pewnie na jakiejś wycieczce zdjęcia robił.:-) Dobranoc.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-07-09 18:57

>Poczekamy!<


Tadeusz, wiedziałam, że na Ciebie zawsze można liczyć :-)

Uporałam się już z przeprowadzką z pracy, do nowych, okazałych budowli :-). Mogę odpocząć.
Teraz się  pakuję i wyjeżdżam. Wrócę, wrócę :-) a i stamtąd się odezwę :-)

Dobrego Czasu dla Wszystkich.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-07-09 19:22

>Teraz się  pakuję i wyjeżdżam. Wrócę, wrócę :-) a i stamtąd się odezwę :-)


Udanego wypoczynku, ładnej pogody, sympatycznego towarzystwa i ........ sama wiesz czego sobie życzysz :-)

ale nie pisz bo ktoś zazdrosny jest blisko i podsłuchuje :-)
A Lidii to nawet się podlizuje (lobbystka, czy co?)
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2014-10-04 20:51
EASYRYDEL NIE MA ZACO
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-07-09 16:12
Lidio chodzi o to abyś "NIE BYŁA JAMOCHŁONEM" TAK JAK.....
PRZYKRE ALE ZACZĘŁAŚ SIE PRYSTOSOWYWAC DO JAMOCHLONOW
A JA TAK CALKOWICIE ZMIENILAM O TOBIE ZDANIE NA PLUS!!! WIESZ O TYM.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-27 12:11
Może ja dorzucę swoje 5 groszy... Rea, nie jestem, jak to określiłaś, żadnym "Jamochłonem", po prostu, jestem sobą, mam zawsze swoje zdanie, które w większym lub w mniejszym stopniu zgadzam się lub też nie zgadzam się z tym co piszą użytkownicy tego forum...
Jednak, tu w tym temacie przyłączam się do opinii większości na twój temat, lecz jak wyżej wspomniałem, mam swoje zdanie, więc dam teraz moje osobiste zdanie o tobie, REA...
Rea, za bardzo przeholowujesz z tymi "Jamochłonami", nie masz żadnego pojęcia o osobach niepełnosprawnych... Nie tędy droga do znalezienia sprzymierzeńców... Takimi określeniami jak ty używasz, to nawet w rynsztoku nie operują...  Kultury słowa ci brak, a tu na tym podobnych forach wymagana jest kultura słowa... A na tym forum, jeśli chodzi o porównanie z twoimi postami, a innymi, to jest duża, ponieważ nikt po za tobą nie używa słów rodem rynsztoku....
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-09 19:27
Lidia masz może sposób na upierdliwe i natrętne "robactwo"?
Mówią, że lep na muchy bywa dobry :-)
Tylko, żeby samemu nie dać się na niego złapać :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-09 19:32
No i żeby ktoś nie pomyślał, że poluję na ......
tego biednego świerszcza.
Inteligentny był i jak zorientował się, że go nie chcę w swoim towarzystwie to się oddalił i nie pojawił się więcej.
Popatrz, taki mały, jeszcze zielony a jaki kumaty :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-07-09 19:37
OJ ZBIERA CI SIE TADZIK ZBIERA UWAZAJ CHŁOPIE BO CIE DO SŁOIKA KTOS ZŁAPIE I TANCZYC KAZDE JAK ZAGRA.:-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-09 19:47

>OJ ZBIERA CI SIE TADZIK ZBIERA UWAZAJ CHŁOPIE


No właśnie chciałem Cię przeprosić co tam dzisiaj pisałem do nowej forumowiczki ale chciałem tak delikatnie zaznaczyć, że wersaliki zarezerwowane są dla Ciebie :-)
Rozumiem, że o to Ci chodziło?
A tak gwoli wyjaśnienia - ja nie tańczę .... może kiedyś jak Norbi zagra :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-07-09 19:50
MI CHODZIŁO O TE BARDZIEJ REALNE POSTY.CO DO WIELKICH LITER TO OCZYWISCIE WIADOMO,KROLOWA JEST TYLKO JEDNA!!!!:-))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-07-09 19:51
MIAŁO BYC STARUSZKA.:-))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-09 19:55
Jasne, że Staruszka jest tylko jedna bo królowa to jeszcze jest BONA .. SFORZA :-)
Nadrzędny - Autor adammaliniak Dodany 2013-07-29 13:22
Wszystkim dziękuję za to, że jesteście, dzięki wam łatwiej, dobrze wiedzieć, że tam jesteście. Nawet tylko czytając was humor od razu się poprawia
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-29 13:33
Bo wcześniej był niepoprawny? Oj, ten humor, ten humor...;-) Dobrze, że potrafi czytać.:-) Witaj.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-08-10 19:40
DZIEKUJE ZA PYSZNA KOLACJE.;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Podziękowania (13291 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill