www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / forum (6217 - wyświetleń)
- Autor kasia0011 Dodany 2013-07-09 13:16
witam. jestem kasia. niedawno zapisałam sie na to forum. zapraszam do korespondencji.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-09 13:32

>witam. jestem kasia. niedawno zapisałam sie na to forum. zapraszam do korespondencji


Tak się składa, że ja "pełnię dyżur" i jestem teraz na forum więc witam już drugą nową osobę na forum.
I bardzo dobrze, że płynie "świeża krew" :-)
Nie, nie martwcie się! Wampirów tu nie ma i nie o "żywą" krew chodzi.
Teraz pora obiadowa to z pewnością kilka zdolnych pań jest zajęta sprawami kulinarnymi a panowie poszli do sklepów po chłodzące napoje pochodzenia roślinnego (chmiel ... itp. :-))
A jakie tematy, Kasiu i Marto Was najbardziej interesują?
Pozdrawiam :-)
Tadeusz
Nadrzędny - Autor kasia0011 Dodany 2013-07-09 13:49
W SUMIE TO RÓŻNE, I MUSZE SIĘ TU ROZEJRZEĆ, O CZYM SIE TU PISZE ITD. A JEŚLI CHODZI O KULINARIA TO TEŻ COŚ MOGĘ PODPOWIEDZIEC;-)POZDRAWIAM
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-09 14:04

>W SUMIE TO RÓŻNE, I MUSZE SIĘ TU ROZEJRZEĆ, O CZYM SIE TU PISZE ITD. A JEŚLI CHODZI O KULINARIA TO TEŻ COŚ MOGĘ PODPOWIEDZIEC;-)POZDRAWIAM


I bardzo dobrze! Kulinaria to ważna sprawa a różnorodność zainteresowań bardzo się przyda.
A później będzie nas (mam nadzieję) więcej.

Przepraszam za drobną uwagę ale generalnie traktujemy w Internecie używanie wersalików jako KRZYK. Na tym forum mamy jedną "forumowiczkę", która ma "na wyłączność" prawo do używania dużych liter ale to jest STARUSZKA123 więc nie mamy śmiałości zwracać Jej uwagę (no cóż wiek ma swoje prawa :-)) może trochę "przygłucha" i dlatego sama tak KRZYCZY! :-) :-) :-D ;-) :-( :-o :-p

Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-07-09 19:38
ŚMIAŁBYS ZWRACAC UWAGE STARSZYM SMARKU?:-))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-09 19:52

>ŚMIAŁBYS ZWRACAC UWAGE STARSZYM SMARKU?:-))))))


Oczywiście, że .... noooo ..... NIE!
No ale w dwóch wątkach masz pretensję o to samo?
Litości!
Tam Ci się już wytłumaczyłem teraz idę do następnego Twojego postu i to samo :-)
Jakby co to przypominam, że ja też mam plecy .........
.....do umycia :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-07-09 20:53
A JUZ SIE BAŁAM ZE BEDZIESZ NAS STRASZYŁ TATUSIEM JAK TAKA JEDNA.:-)))
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-07-09 21:22

>A JUZ SIE BAŁAM ZE BEDZIESZ NAS STRASZYŁ TATUSIEM JAK TAKA JEDNA.:-)))


Tak się przestraszyłem tej groźby, że już chciałem nawet ją przeprosić ale przejrzałem swoje posty i nie znalazłem nic obraźliwego :-)
Nadrzędny - Autor marta78 Dodany 2013-07-10 10:49
Ok, więc będę pisać ciszej.....hehehe;-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-10 14:01
Dziękuję w imieniu własnym i Staruszki.
Aha! Jeszcze jedno jeśli chodzi o Staruszkę - Ona tylko tak "groźnie" krzyczy ale ma "gołębie" serduszko. :-) Tylko że nie jest słowna .... obiecała mi umyć plecy, wysłała pod prysznic już kilka dni temu i ........ nie przychodzi. Ile ja za wodę zapłacę? No i zmarzłem trochę :-) więc proszę jak Michał Bajor (klik) :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-07-10 20:07
CIIIICHO TADZIK,BO JESZCZE KTOS SIE DOKOLEGUJE.:-)A WOLISZ MYDŁO CZY ŻEL?

lepiej idzmy stąd bo to nie ten watek.:-)))))))))
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-07-10 21:18
To co, przenosimy się do Łazienek? :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / forum (6217 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill