www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Szukasz pracy? (11178 - wyświetleń)
- Autor joanna1967 Dodany 2013-07-18 07:26
Witam:)
Nie jesteśmy agencją pośrednictwa pracy. Niemniej jednak mamy kontakt z pracodawcami, którzy chcą zatrudniać osoby niepełnosprawne, zarówno stacjonarnie, jak również w trybie pracy zdalnej. Nie zbieramy CV kandydatów do pracy dla firm z nami współpracujących ani nie prowadzimy dla nich kampanii rekrutacyjnych. Mimo to zapraszamy do wypełnienia krótkiego nieformalnego  formularza, dzięki któremu dasz się poznać z jak najlepszej strony. My z kolei udostępnimy Twój wpis sprawdzonym pracodawcom, którzy nie mogą znaleźć właściwego kandydata do pracy. Czy skorzystasz? Zapraszam na stronę: http://partnerfirm.pl/szukasz-pracy/
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-07-18 11:15
no dzięki, wypełniłam i teraz będę czekać
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2013-07-18 11:38
Żenujący żart...
Nikt o zdrowych zmysłach nie powinien tego wypełniać - proszę się przyjrzeć "charakterowi" pytań i domyśleć się, czemu mają służyć pozyskane dane...
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-07-18 12:05
Blu...świat jest kolorowy ;-))) Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor Kundzia Dodany 2013-07-18 19:19
a ja wypełniłam, nie wymagane jest imię i nazwisko zatem w czym problem? adres mailowy czy inne można miec bez danych osobowych, ja mam kilka adresów mailowych więc nie widzę problemu. Jeżeli coś z tego wyjdzie to dobrze, jeżeli nie to trudno ale muszę próbować, nie mam wyboru.
Nadrzędny - Autor joanna1967 Dodany 2013-07-18 15:24
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które już zdecydowały lub zdecydują się na poszukiwanie pracy razem z nami. Nasza działalność koncentruje się wokół idei propagowanej przez POPON: „Zatrudnianie osób niepełnosprawnych – spróbuj i przekonaj się, że warto.” W tym roku po raz drugi stajemy do konkursu Lodołamacze 2013 i mamy nadzieję zyskać tytuł laureata, tak jak to miało miejsce trzy lata temu. Trzymajcie za nas i nasz projekt kciuki. Zależy nam, aby jak najwięcej firm postrzegało osoby niepełnosprawne jako wartościowych pracowników. Zależy nam, aby pracownik niepełnoprawny znalazł taką firmę, w której utrzyma stanowisko i będzie czerpał satysfakcję z pracy. Zależy nam, aby pracodawca nigdy nie żałował, że zatrudnił osobę niepełnosprawną. Zależy nam, aby firma która podejmie taki wysiłek, zyskała rentownego pracownika. Jeśli myślisz podobnie i chcesz zdać się na nasze czteroletnie doświadczenie pracodawcy wrażliwego społecznie, zapraszamy do kontaktu.
Nadrzędny Autor kazoo Dodany 2013-07-19 19:45
Z tego co widzę, można zostawić swoje cv - a potem nie wiadomo co się z tymi danymi dzieje, nie ma żadnych gwarancji (oprócz zapewnień słownych że tylko sprawdzeni pracodawcy itd) . Dane osobowe kosztują - jeśli je zbieracie to płaćcie osobie która wypełnia formularz.
Oczywiście nie przekreślam tego sposobu działania - ale radzę być ostrożnym, nie ufać tak łatwo każdemu kto założył sobie stronę internetową i zbiera dane osobowe.
Nadrzędny Autor kazoo Dodany 2013-07-19 19:56
Jeszcze zobaczyłem ten formularz do wypełnienia, myślę że to jest po prostu szukanie naiwnych. Po wypełnieniu formularza można się spodziewać różnych ofert niepotrzebnych produktów po zawyżonych cenach, telemarketingu, spamu itd
Szkoda że do tak niecnego celu wykorzystuje się trudną sytuację osób niepełnosprawnych.
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2013-07-19 22:05
Proszę nie powoływać się na POPON, bo to nieladnie. Fajnie, gdyby Pani osobiście przedstawila się z imienia i nazwiska.Ta Wasza firma istnieje od marca tego roku, więc jakie macie osiągnięcia?
Nadrzędny - Autor poczta12 Dodany 2013-07-26 09:32
Jestem chłopakiem niepełnosprawnym nazywam się Rafał  szukam pracy jestem zawodzie ogrodnik podejmę każdą pracę bym chciał pracować na ogrodnika albo opieka przy osobach niepełnosprawnich dzieciach ja bardzo lubię dzieci małe lubię się znimi opiekować i bardzo potrafię się znimi opiekować bym chciał takom prace zakwaterowaniem miejciowoci Warszawa
Nadrzędny Autor poczta12 Dodany 2013-07-26 09:36
szukam  pracy  z  zakrawaterowaniem  warszwie  ogronictwie  przy  szkalrniniach  pdlewaniu 
robieniu  na  działce
jestesm  zawodu  ogrodnik 
szukam  pracy  jestesm  niepenosprawny 
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-10-07 18:53
Nadrzędny - Autor Katja80r Dodany 2013-08-03 11:02
Witam. Wypełniłam mimo wszystko. Będę czekać a nóż Cud się zdarzy... i praca mnie znajdzie kiedy będę potrzebować. Z Pozdrowieniami...
Nadrzędny - Autor orszulka Dodany 2013-10-07 13:35
Bardzo dużo jest pracy w sieci. Sama zarabiam na programach partnerskich. Działa to mniej więcej w ten sposób, że proponuję różne produkty na blogach, forach czy portalach społecznościowych i jeżeli ktoś wejdzie z linka tam zamieszczonego i dokona zakupu ja otrzymuje prowizję. Zarobić na tym można całkiem fajne pieniądze nie wychodząc z domu. Obecnie jednym z lepszych jest ten program partnerski http://programpartnerski.intymnosc.pl/
Do końca września dają 80% od całości zamówienia. Czyli jeżeli ktoś kupi jakiś przedmiot np za 100 zł do Ciebie wraca 80 zł oczywiście minus podatek dochodowy :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-10-07 16:58
orszulko, nie opłaca się za 80% wartości zakupu klikać, gdyby dawali 120% :-)  to bym się zastanowił.
A teraz poważnie!
Albo dany produkt jest nic nie wart i 20% też daje im zysk albo jest to firma działająca charytatywnie i za "klikanie" rozdaje pieniądze.
W to drugie nie wierzę - w to pierwsze tym bardziej.
A Ty naiwnie nadal szukasz naiwnych tylko dlaczego tu?
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-10-07 19:54
to działa na zasadach "łańcuszka św. Antoniego" kiedyś były modne takie zabawy :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-10-07 20:35
orszulka jest uparta i nie odpuszcza
ale dlaczego nas tak traktuje? Uważa nas za ON (osoby niedorozwinięte)?
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-10-07 20:50
jest sporo takich osób, w inetrnecie pełno jest takich ofert i są one kierowane do osób niepełnosprawnych, to przykre jak się nas traktuje, nie wspomnę o fakcie że coś takiego jest opłacalne jeżeli ktoś ma stały zarobek i jest on wyższy od najniższej krajowej.
Nadrzędny - Autor slawo Dodany 2013-11-04 17:14
.
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-11-04 18:30
?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Szukasz pracy? (11178 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill