www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prośba o wzięcie udziału w badaniu (1904 - wyświetleń)
Autor alina.lysak Dodany 2013-07-25 08:05
Dzień dobry,
nazywam się Alina Łysak. Jestem doktorantką w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie piszę pracę doktorską poświęconą osobom stygmatyzowanym jako radzącym się w polskim poradnictwie. Celem moich badań jest poznanie i opisanie doświadczeń związanych z poradnictwem, jakie posiadają osoby należące go grup mniejszościowych, w tym także osoby niepełnosprawne, poznanie ich odczuć i emocji dotyczących sytuacji pomocy, a także ich opinii o doradcach i relacji poradniczej, w jakiej się znalazły.
Zapraszam do wzięcia udziału w badaniu osoby doświadczające społecznej stygmatyzacji (np. osoby należące do mniejszości etnicznych, narodowych, wyznaniowych, seksualnych, osoby starsze, osoby niepełnosprawne fizycznie), które korzystały z poradnictwa (w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, biurach karier, urzędach pracy, młodzieżowych ośrodkach socjoterapeutycznych, w kontakcie z pedagogami szkolnymi lub pedagogami i psychologami pracującymi przy organizacjach pozarządowych, w prywatnych gabinetach itp.) i zechcą
opowiedzieć mi o swoich przeżyciach.
Interesują mnie także sytuacje, w których ta część Państwa tożsamości nie była przedmiotem rozmowy poradniczej lub nawet nie została ujawniona doradcy/doradczyni.
Badania będą miały formę wywiadu, przekazane w nim informacje będą poufne, a osoby udzielające wywiadu opisane zostaną w pracy w sposób uniemożliwiający ich identyfikację.
Gdyby ktoś z Państwa zechciał udzielić mi takiego wywiadu, proszę o kontakt na adres alina.lysak@gmail.com lub wywiady.poradnictwo@gmail.com
Dziękuję za zapoznanie sie z moją prośbą,
Alina Łysak
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prośba o wzięcie udziału w badaniu (1904 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill