www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dziwne pismo z zus do mojej wiadomości (2176 - wyświetleń)
- Autor Mała76 Dodany 2013-07-26 20:31
Wczoraj i dzisiaj dostałam dziwne pisma z ZUS, najpierw wczoraj, odpowiadające, na pismo z 3 kwietnia o zagubieniu akt i ich rzekomej chęci odtworzenia za lata 1980-1982 potem rozmawiałam z naczelnikiem ze nie będa ich odtworzać bo je zniszczyli ze wzgl. na okres archiwizacji. A dzisiaj do mojej wiadomości, pytają sąd o zwrot, wypożyczenie bądź informację kiedy akta zostaną przekazane, że sprawa jest pilna ze względu na złożony wniosek. Już nic  nie rozumiem, stare akta zgubili, chcieli odtwarzać, potem telefonicznie naczelnik powiedział że zniszczyli a jak napisałam aby dał to na piśmie to nagle piszą do mnie, potem do sądu? Naprawdę ciśnienie mi podnieśli, po co do sądu jak twierdza, ze akt nie maja co beda w teczce szukac sami sobie zaprzeczają? Albo jest jeszcze jakiś wniosek z ich strony o którym nie wiem?
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2013-07-31 14:06
Szanowna Pani,

proszę wystosować pismo do ZUS czy posiadają Pana akta za dany okres.

Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dziwne pismo z zus do mojej wiadomości (2176 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill