www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Pomoc w wyborze wózka aktywnego (2515 - wyświetleń)
- Autor sylwiia1985 Dodany 2013-08-05 16:30
Witam serdecznie
mam pytanie odnosnie wozka inwalidzkiego aktywnego na sztywnej ramie.Jakie sa panstwa doswiadczenia i jaki byscie wozek polecali.Sandra ma Brixa jest za maly,teraz rozgladamy sie za innym bo wyrosla,interesuje nas wozek lekki zwrotny i aktywny na sztywnej ramie.Dziekuje za opinie i propozycje.Pozdrawiam
Nadrzędny Autor nati_ Dodany 2013-08-21 15:55
Pytałam dzis znajomą, jej córka jeździ na wózku aktywnym, oni mają Simbe, to jest wózek na sztywnej ramie. Z tego, co mówiłą to lekki wózek, wygladał ładnie, dziewczynce powinien sie spodobac. Córka znajomych ma 13 lat, a przez ostatnie 2 lata sporo urosła, wózek wzięli rok temu, bo można go dopasowac nawet jak dziecko szybko rośnie, bo jest regulowany. W każdym razie mała to na nim szaleje, więc trudno mi było się dokładnie przyjrzeć :-) Jeżeli się przydadzą jakies informacje od nich, to będę u nich w przyszłym tygodniu, moge cos podpytać. Oni brali wózek rok temu z firmy Ortcare, jak się wpisze w googlach wózek aktywny simba, to od razu wyskakuje ta strona.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Pomoc w wyborze wózka aktywnego (2515 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill