www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / nieobecność lekarza prowadzącego a wniosek o orzeczenie (2483 - wyświetleń)
- Autor niebieska Dodany 2013-08-17 11:42
Mam pytanie. Otóż niedługo kończy mi się ważność mojego  orzeczenia jest ono z przyczyn neurologicznych. W każdym razie  chodzi  o to że mam wszystkie aktualne badania rezonanse , także  zaświadczenia  od specjalistów z racji chorób wspołistniejących, jednak moja pani doktor neurolog poszła na urlop   dłuższy  nie ukrywam że potrzebuje utrzymać ciągłość orzeczenia i teraz nie wiem co w takiej sytuacji powinnam zrobić.  Czy mogę z racji  nieobecności  mojej pani doktor pójść do jakiegokolwiek neurologa  który wystawi mi zaświadczenie o stanie zdrowia czy  też może wystarczy załączenie wszystkich aktualnych wyników badań ze względu na neurologiczne schorzenie i wypełnienie  tego wniosku  przez lekarza pierwszego kontaktu?

Pozdrawiam i dziękuje
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-08-17 14:56
wniosek może wypełnić lekarz pierwszego kontaktu czyli internista w oparciu o dokumentację od lekarzy specjalistów i oczywiście należy dołączyć tą dokumentacje jako załączniki
Nadrzędny - Autor niebieska Dodany 2013-08-17 15:01
No tak   dziękuje
Tyle że mi chodzi o to że jeśli nie ma lekarza neurologa  jest na urlopie  i nie mogę od niego zaświadczenia otrzymać  natomiast mam  wyniki badań potwierdzający schorzenie czy mogę z nimi udać się do lekarza pierwszego konatktu ?? Czy muszę jednak mieć to osobne zaświadczenie od neurologa o leczeniu??
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2013-08-17 15:49
Proponuję skorzystać z rady Trolli, natomiast kiedy lekarz wróci z urlopu udać się do niego i w dniu orzekania przedstawić, ewentulanie, lekarzowi dodatkową dokumentację. Zanim ustalą termin komisji, lekarz wróci i na spokojnie załatwisz resztę.
Powodzenia.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / nieobecność lekarza prowadzącego a wniosek o orzeczenie (2483 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill