www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Przewlekłe zapalenie kości - Pomocy!! (4314 - wyświetleń)
- Autor szulaka Dodany 2013-09-30 21:21
Witam.

Od 30 lat cierpię na przewlekłe zapalenie kości piszczelowej. Przyczyna schorzenia nie jest znana, prawdopodobnie jest to kwiopochodne zapalnie. W pobieranym do badań materiale nie były znajdywane żadne bakterie. Czyszczenie kości w Otwocku również nie pomogło. Od ponad 10 lat jestem codziennie na lekach przeciwbólowych, a ostatnio ból jest tak duży, że nie pozwala normalnie funkcjonować.
Od 4 lat zaczęły pojawiać się przetoki. W badaniu posiewu z takiej przetoki oraz przy tworzeniu autoszczepionki wyszedł gronkowiec złocisty metycylinowrażliwy MSSA. Autoszczepionka wydaje mi się, że złagodziła objawy bólowe, natomiast hiperbaria tlenowa zaostrzyła te dolegliwości.
Większość lekarzy bardzo niechętnie zajmuje się leczeniem (tak naprawdę w ogóle tego już nie leczą w żaden sposób), wydając wyrok aby nogę amputować.
Już sama nie wiem do kogo zwrócić się o pomoc w tej sytuacji.
Bardzo proszę o jakąkolwiek wiadomość dotyczącą konsultacji, adresów gabinetów specjalistycznych, osób które mogłyby pomoc w jakikolwiek sposób.

W tej sytuacji potrzebna jest pomoc lekarzy, którzy podejmą się leczenia, wybiorą odpowiednie metody.

Jeżeli ktokolwiek miałby jakieś informacje, to bardzo proszę również o kontakt na adres mailowy: szulaka@tlen.pl
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-10-01 20:58
Wysyłam info na pryw. Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor marika Dodany 2013-11-30 23:24 Zmieniony 2013-11-30 23:27
Szulaka -pisalam do Ciebie na adres ktory podalas ,ale nie otrzymalam zadnej odpowiedzi.Wiec pisze tutaj,chcialabym bardzo miec z Toba kontakt poniewaz moja 17letnia corka choruje od ponad 6lat wlasnie na przewlekle zapalenie kosci -nieswoiste ,rowniez z badan histo nie znaleziono zadnej bakterii itd .Miala czyszczona kosc co rowniez nie przynioslo dlugiej poprawy .Do Otwocka dzwonilam i opisywalam objawy choroby i podawalam wyniki jednak odradzono mi przyjazd skoro nie ma przetoki .Zastanawiam sie  teraz wlasnie nad komora hiperbaryczna i z tad moje obawych ze Tobie to nasililo objawy bolowe :-( bardzo mnie to martwi i o czym to swiadczy w takim razie .Chetnie wymienie sie doswiadczeniem mimo ze moje doswiadczenia sa zapewne mniejsze od Twoich, to jednak moga sie okazac  .Leczylam corke w wielu miejscach chociaz ostatnio trafilam na lekarza ktory "kolekcjonuje" chorych z tym rozpoznaniem ,prowadzi badania w tej kwestii i wydaje sie wiedziec na czym to polega .Leczy bisfosfonianami w niektorych przypadkach ale nie tylko.Prosze o odpowiedz .podaje tez swoj adres ktory sprawdzam codziennie popiela@onet.eu pozdrawia serdecznie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Przewlekłe zapalenie kości - Pomocy!! (4314 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill