www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Z Konwencją w przyszłość (1897 - wyświetleń)
- Autor ON769 Dodany 2013-10-24 13:43
Chcielibyśmy zaprosić wszystkie osoby zainteresowane tematem niepełnosprawności, w szczególności w kontekście niedawno ratyfikowanej przez Polskę Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych, do uczestnictwa w dyskusji na forum dyskusyjnym Polskiego Forum Osób Niepełnosprawnych, znajdującego się pod adresem http://forum.pfon.org/. Działy forum dyskusyjnego zostały zbudowane w oparciu o Konwencję i dotyczą większości sfer życia osoby niepełnosprawnej. Serdecznie zapraszamy.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-10-24 19:24
Zaglądnełem na podany link. Nie pierwszy na tym forum. Kiedyś podobne fora odwiedziłem (zapraszał Norbi)  Tamte fora wydały się dla mnie zbyt kolorowe i troszeczkę .... Ta ... Propozycja wydaje się interesująca, każdy może powiedzieć coś w konkretnych sprawach , bez wrażenia że nie jest to forum typu" odmrażanie sobie uszu na złość "babci" które wydaje się dziecinnym zachowaniem. Muszę zastanowić się nad wyborem nicku. A może macie dla mnie jakieś propozycje. Będę wdzięczny za sugestie.
Może wreszcie nie będę musiał kopać się z " konmi" :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Z Konwencją w przyszłość (1897 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill