www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca ON - kampania "W pełni zaradni" (5715 - wyświetleń)
- Autor shamrock Dodany 2007-05-10 21:57
My, osoby z niepełnosprawnością, w pracy jesteśmy sprawni! Możemy być, stać nas na to, potrzebujemy tylko szansy. Zaufania. Otwartości pracodawców.

Bo wypełniać zadania z pewnością potrafimy. Co udowodni niniejszy projekt. W jego ramach, wspomagani przez profesjonalną firmę marketingową, przygotujemy i przedstawimy szerokiej publiczności wielką akcję promocyjną zatrudniania pracowników równie rzetelnych, utalentowanych i zmotywowanych jak my.

Chcemy być przykładem. Chcemy zachęcać, wskazywać korzyści z zatrudniania osób z niepełnosprawnością, chcemy wynagradzać Pracodawców, którzy ośmielą się – bo tylko w tym problem! – na podobny krok.

Dlatego wypromujemy i przyznawać będziemy znak W pełni zaradni. To główne zadanie naszego zespołu.

Pracodawców zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Pracowników i potencjalnych pracowników zapraszamy zaś do dyskusji, dzielenia się swoimi doświadczeniami, potrzebami i – również – talentami.

Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się wypromować wizerunek w pełni zaradnego pracownika z niepełnosprawnością.

www.wpelnizaradni.pl
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-17 12:16
Uwaga!!!  To oszuści - http://www.wpelnizaradni.pl/

Na tej stronie są tylko podane kody pocztowe Warszawy....
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-08-17 13:18 Zmieniony 2008-08-17 13:59
Norbercie - pewnie wiesz, że domeny internetowe nie są stałe, jak adresy zamieszkania. Istnieją wprawdzie domeny darmowe, ale bardzo wiele jest też domen płatnych. Sądząc po tym co napisano na dole strony (Domena jest aktualnie do sprzedania kontakt biuro (at) globnet.net) "W Pełni Zaradni" po prostu zwinęli się z internetu. Biorąc pod uwagę, że ten post na który odpowiadasz ma prawie (edit - nie prawie a ponad) rok...

Archiwalne zapisy dotyczące tej strony znajdziesz tutaj (serwis anglojęzyczny). A tutaj ostatni zapis ich strony.
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-17 14:01
Co do trwałości domen i adresów masz rację... Lecz nasuwa się pytanie dlaczego tak po prostu zwinęli się z internetu. Chyba miel coś na sumieniu....
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-08-17 14:24 Zmieniony 2008-08-17 14:32
Zakończyli kampanię to się zwinęli. Można w innych źródłach o niej poczytać. Powodów mogło być dużo: brak czasu, brak zainteresowania, brak efektów chociażby. Miałam przyjemność uczestniczyć kiedyś wprawdzie w zupełnie innym, ale jednak przedsięwzięciu internetowym i wiem, że "na zewnątrz" widać tylko strona jest/strony nie ma. Projekt działa/projekt nie działa, a od środka może się w tym czasie dziać mnóstwo rzeczy. Trochę szkoda, że tak ludzi podejrzewasz. Oczywiście możesz mieć rację, ale dlaczego zawsze od razu zakładać maksymalny najgorszy scenariusz właściwie bez jakichkolwiek faktycznych dowodów? Gdyby Cię osobiście wyrolowali to co innego, ale nazywać kogoś oszustem dlatego, że strona internetowa już nie istnieje?

Edit - o proszę, tutaj znajdziesz informację, że planowane trwanie projektu to listopad 2006-marzec 2008.
Nadrzędny - Autor dominikb Dodany 2008-08-18 18:55
Mój znajomy również miał skorzystać z ich programu... Było przewidziane szkolenie w ośrodku w Szczyrku... a dla kilku najlepszych "kursantów" staż w firmie/instytucji.... Znajomy nie skorzystał. Jestem ciekaw czy ktoś z tych osób (szkolenia w całej Polsce) został skierowany na jakiś staż.. czy jak zwykle skończyło się na tysięcznym tłumaczeniu "jak napisać poprawnie CV i jak się zaprezentować" i na wysokich wynagrodzeniach dla "trenerów".
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-08-18 20:16
Dominiku....
Zapytaj tego znajomego o przyczyny nie skorzystania z tej oferty....
Nadrzędny Autor dominikb Dodany 2008-08-18 21:06
Niestety utraciłem z nim kontakt...  :-(
Nadrzędny Autor barnaba24 Dodany 2008-08-31 18:10
Projekt był finansowany z UE więc pewnie kasę zarobili - tyle ile chcieli lub tyle ile było im potrzebne - i zwinęli manatki. Każdy sobie na ON zbija kapitał - niestety zgodnie z prawem!
Ja chromolę takie prawo.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca ON - kampania "W pełni zaradni" (5715 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill