www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Święta z Opłatkiem (31560 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor Ella. Dodany 2013-12-17 19:51
Czy podzielilibyście się opłatkiek z każdym dokładnie z każdym
Tu trzeba wziąść pod uwagę wszystkie opcje i nacje.

Z okazji Świąt życzę Wam Wszystkiego Co się szczęściem zwie a Nowy Rok 2014 przyniósł Wam to o czym marzycie nie pisząc tu.

Nie, nie wróciłam, ale dzielę się z Wami opłatkiem.

http://www.poee.yoyo.pl/oplatek/?od=Ella
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-12-17 20:14
Antywirus zablokował mi wejście na stronę, jako na stronę zainfekowaną. To chyba nie o taki 'opłatek' chodziło?;-)
Reszta później.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-12-17 21:41
U mnie wyświetliło się bez problemu. :-))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-12-18 09:11
To teraz przeskanuj komputer na wszelki wypadek.:-)
A dla Eli, wzajemne życzenia, wszystkiego dobrego.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-12-18 12:17
Mam antywirus i nic nie znalazł. :-)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2013-12-17 20:19
Ella jestem grzeszna :-( biję się w piersi (słychać? :-) ), nie, nie podzieliłabym się opłatkiem z każdym... Ubiczujesz mnie???
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2013-12-17 20:47
Nie Kryształku nie ubiczuję :-) Lubię prawdę.

w-zetko nie, link nie jest zawirusowany. Ja dłuższy czas nie mogłam wejść na VOD i link kopiowałam a potem wklejałam na google chrome. Otwierały się spokojnie. Mam zainstalowany system antywirusowy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-12-17 20:58
Elunia miło znów Ciebie tutaj widzieć i to w takich pięknych okolicznościach. :-)))))))))))))))))))) Tak , podzieliłabym się opłatkiem z każdym.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-12-17 21:01
Ella , a może jakiś świąteczny przepis podrzucisz do Kuchni??? Proszę. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2013-12-17 21:10
Lid z mordercą też? Np z matką małej Madzi?

Zrób śledzie po kaszubsku znajdziesz je http://zmiloscidogotowania.blog.pl/2013/11/16/sledzie-po-kaszubsku/
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-12-17 21:23
Tak, bo nie ja mam prawo osądzać. Nie popieram czynów i słów niektórych ludzi, ale życzę im dobrze. :-)

Dzięki za śledzika. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-12-18 12:42
Ella nie wiem co zrobiłabym spotykając matkę Madzi, ale wiem, że nie podzieliła bym się z kimś kto wyrządził mi wielką krzywdę, albo w jakiś sposób prześladował.
Jestem podła??? :-(
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2013-12-18 19:00
Kryształku nie jesteś podła. Tak samo i ja myślę. Jeśli mam z kimś zawrzeć pokój muszę mieć tego 100% pewności, a opłatkiem i uczuciami nie szarżuje się.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-12-17 23:03
Cześć Elko:) . W grupie raźniej :-) . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2013-12-18 19:01
Amalian i Tobie 100 lat. :-)))))) W dobrej grupie zawsze raźniej :-)
Gorące pozdrowionka.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-12-17 21:46
Dzieki za życzenia i wzajemnie.

Ps
U mnie też pokazało się ostrzeżenie o wirusie
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-12-17 22:03
dzieki ella za zyczenia i wirusa.:-))))tobie tez tylko dobrych dni.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-12-17 23:56
Mamy swieta z oplatkiem i z wirusem.  Mam nadzieje ze moj   sprzet nie bedzie potrzebowal ant...biotyku.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-12-18 09:57
Nie oszczędzaj na rzeczach bezwzględnie koniecznych. Dla sprzętu antywirus, a dla miłej, tak od serca ładny, elegancki srebrny pierścionek z regulowaną wielkością na palcu. :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-12-18 13:14
Taki od kataryniarza z błękitnym oczkiem ;-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-12-18 13:49
Nie, nie.:-)  Od lubi-lubi-lera.;-))) Z brylancikami jak gwiazdki z nieba.:-)))))
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-12-18 12:37
Wątek jest zupełnie na inny temat :-) Waldi nie wykręcaj się... (nie)podzielisz się?... bezwzględnie z każdym??? Pozdrawiam :-))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-12-18 13:15
Nie, nie podzielę się z każdym..
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-12-18 18:14
rowniez nie podziele sie z kazdym,nawet na opłatek trzeba zasłuzyc.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-12-18 23:52
Z oplatkiem to nie tak. Są tacy którzy jedzą go jak małpa kit. Są tacy którzy pozbierają każdy okruszek. I nic tu zasługi nie mają znaczenia.
To każdego indywidualna sprawa. Czy opłatek kupiony w hipermarkecie ma inny smak niż ten kupiony w kościele?
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-12-18 15:15
Witaj Elu,
To miło, że pamiętasz i chociaż na Święta odezwałaś się.
Teraz coraz bardziej rozumiem Twoją decyzję i planuję wyjść z tego kręgu polityczno-antykrelykarnego.
Tobie również życzę
Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-12-18 18:51
Tadeusz :-) to, że ktoś ma inne poglądy nie oznacza, żebyś rezygnował z bycia w tym miejscu :-). Przecież nie jesteśmy zwierzętami, każdy ma prawo do własnych przekonań i należy to uszanować. Ja Cię proszę nie uciekaj! Pozdrawiam serdecznie, choć nie zawsze zgadzam się z Tobą :-))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-12-18 19:49

>"Każdy ma prawo do własnych przekonań i należy to uszanować"


Tylko, że poszanowanie cudzych poglądów powinno działać w obie strony.
Nie wiem skąd pomysł, że uciekam? To nie ucieczka, to przemyślana decyzja.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2013-12-18 21:17
Oj tam.. oj tam.. "przemyślana decyzja" , głęboki oddech, trochę dystansu.. i będzie ok. :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2013-12-18 19:09
Staruszko, Waldek co wy z tym wirem. Mam anty i sama link dostałam i bez wirusa. Nie rozsyłam z wirem. Chciałam tylko z Wami przełamać się opłatkiem.

Ze względu na grudzień i Boże Narodzenie dziękuję za odzew i jak zwykle znikam :-)

Tadku o Tobie też pamiętam i dodam, że w Wawie byłam co m-c ale nie udało mi się nic. To o co Cię pytałam już jest.
Wesołych Świąt i Dosiego Roku 2014 :-)
Dzięki że zrozumiałeś.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-12-18 19:53

>Dzięki że zrozumiałeś :-)


Lepiej późno niż .... :-)
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2013-12-18 22:32
Czesc Ella.:-))Tobie i twojej rodzinie wspaniałego przyszłego roku i radosnych swiat.Zostan tu dłuzej,potrzeba tu takich dziewczyn jak ty.:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-12-18 23:43
Mogę Ciebie i staruszkę uspokoić. Ja akurat otworzyłem to w telefonie. Komunikat był jednoznaczny. Twój telefon moźe być zawirusowany programi szpiegującymi. Dzisiaj kupiłem anty wirusa do telefonu. Wynik!! Niczego nie znaleziono. Z tego wynika że jest ok.
A obrazek świerku przysypanefo śniegiem i w oddali chatki , super. Reszta zgineła pod natłokiem komunikatów o wirusie.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-12-22 20:44
Życzymy Wam duzo zdrowia,jeszcze więcej zdrowia i duużo więcej zdrowia,radości z możliwosci klikania tutaj,wspaniałych,rodzinnych świąt, czegoś pod choinką i niepowtarzalnego Sylwestra.A ja obiecuje,ze w przyszłym roku będe tu tyle samo co w tym.:-))

Wszystkim Ewom,Adamom i Sylwkom wszystkiego dobrego z okazji imienin.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-12-22 21:38
Wam wzajemnie wszystkiego najlepszego, a ponieważ nie wyjeżdżam, życzenia ogólne później.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-12-22 22:01
rowniez moje niezrownane zyczenia pozniej beda za te bog zapłac.:-)))
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2013-12-23 13:27
Przesyłam wszystkim serdecznie życzenia z okazji świąt i nowego roku
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-12-31 00:34

> planuję wyjść z tego kręgu polityczno-antykrelykarnego.


Tadeusz gdzie Ty łazisz , lepiej ogranicz się do forum ON. A Ella kiedyś pisała że nigdy nie opusci forum. Może to , to oznacza że raz w roku użyje sobie w ... i od niechcenia złoży na forum życzenia.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-12-24 10:49
Tu na forum dzielę się z każdym opłatkiem. Wszystkim serdeczne życzenia przesyłam. Nie będę wymieniał po nicku bo mógłbym kogoś pominąć. Każdemu nickowi bez względu na płeć życzę.
Życzę zdrowych i spokojnych Świąt , Świąt bogatych w przeżycia radosne, miłe dla ducha i ciała.
Waldemar
Wasz forumowy niekiepski ;-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-12-24 13:32
aaa bóg zapłac!:-))

równiez wszystkim wszystkiego dobrego,karpiczka lekko zakropionego,prezentu gwiazdkowego i nade wszystko zeby nikt z was nie spedzał tych swiat sam.

podobno pod choinka ma byc nowa klawiatura wiec niedługo znowu polete na caps locku,staruszka123 tak jak swieta są niezmienne.:-)))
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-12-25 22:05
No i klawiatury niet, staruszki niet, normalnie katastrofa:)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-12-24 15:49
Uff...zdążyłam chyba przed pierwszą gwiazdką. Wesołych Świąt, spokoju ducha i poczucia szczęścia z racji przebywania z bliskimi. Prezentów trafionych snów miło utulonych.
Tym, którzy tylko czytają również życzę wszystkiego, tego samego, dobrego. :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-12-24 22:31
Choć to już po pierwszej gwiazdce, a na niebie moc gwiazd, to mam nadzieję, że Gwiazdor nie miał problemów z dotarciem do każdego z Was. Pewnie jeszcze emocje nie opadły, a co niektórym.. zwłaszcza gospodyniom :-) nogi weszły... nie powiem gdzie.. :-). To takie słodkie zmęczenie :-)
Nieco spóźniona życzę Wesołych Świąt w gronie najbliższych, pogody ducha - mimo przeciwności losu - zdrówka - tak upragnionego, spełnienia marzeń tych realnych i tych mniej... :-) Wszystkiego dobrego! :-) :-)))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-12-25 22:12
Mam nadzieje że te nogi wyjdą i trafisz na forum. ;-)
Pewnie jota co nabroiła bo tylko same errory latają po forum no i walduś ale ja to też error to mi wolno ;-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-12-26 12:20
Wyszły!!!! :-))) Ale po jakich trudach!!! :-) nie można było wejść na Forum :-(
Mam nadzieję, że wszyscy zdrowi po świętach :-) na ciele i duchu :-)
Ja dziś odsypiam, pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-12-26 15:53
Tez mam druczki i kruczki o errorach. Po świętach ok. Zdrowie na umyśle też dopisuje, oprócz wymienionych przez Ciebie, Kryształku, opcji.:-)
Jesli admini tego forum wrócą po Nowym Roku, to mamy przegwizdane.:-))) Pozdrawiam.:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-12-26 20:05
Teraz zalezy jak swietowali moderatorzy i czy nie zjedli zbyt duzo   ;-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-12-27 17:32
Chyba pozbierali się.. :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-12-27 18:22
Bo ktoś na ogólnym próbował dosłownie przetłumaczyć ten różowy komunikat.:-)))
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-12-27 19:41
hahahaaha ktoś chciał nam świat na różowo pomalować... może to taki prezent od gwiazdora??? :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Święta z Opłatkiem (31560 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill