www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Orzeczenie - odwołanie. Czy stare obowiązuje? (1876 - wyświetleń)
- Autor TomaszEr Dodany 2013-12-19 13:58
Witam.
Przepraszam, że zawracam głowę ale plądruje internet i nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie.
Jestem osobą jednooczną, w dodatku mam problemy z kręgosłupem.
Dostałem orzeczenie o niepełnosprawności, w którym miałem dwa kody niepełnosprawności (wada wzroku i choroby układu ruchowego).
Na wadę wzroku dostałem stopień umiarkowany do 2018 roku, zaś na choroby układu nerwowego nic. Gdy składałem pierwszy raz dostałem orzeczenie na oba kody umiarkowane.
Postanowiłem się zatem odwołać od tego, że nie dostałem kodu na choroby układu nerwowego, ale wyszło tak, że komisja stwierdziła, że nie mam kodu ani na wadę wzroku, ani na chorobę układu nerwowego.

Tamto orzeczenie mam do 2018 roku. Mam pytanie czy ono jest nadal aktualne? Skoro jest do 2018 roku to powinno być, prawda?
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2013-12-19 14:11
Bardzo proszę o kontakt na maila warszawa@integracja org i podanie w nim telefonu do Pana, bo musze zadać kilka pytań dodatkowych. Albo proszę zadzwonić 22 831 85 82
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Orzeczenie - odwołanie. Czy stare obowiązuje? (1876 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill