www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Stopień niepełnosprawności, odwołanie (2255 - wyświetleń)
- Autor musi92 Dodany 2013-12-30 11:21
Witam,

Jestem tutaj nowy i nie wiem jak mam się odwołać od decyzji w sprawie orzekania stopniu niepełnosprawności. Otóż tydzień temu(tj 23.12.2013), przyszedł mi List o stopniu niepełnosprawności.
Stopień Lekki, nie zgadzam się z tą decyzją, bo nie widzę na jedno oko w ogóle a na drugie normalnie, moim zdaniem powinno być Umiarkowane, uczę się. Jak się odwołać od tej decyzji bo nie wiem jak mam odwołanie napisać do nich, co mam po kolei zrobić żeby wysłać to.
Skład Orzekający był w Rybniku(Śląskie) i gdzie to można wysłać bo wiem że Rybnik nie przyjmuję, tylko chyba Katowice, ale sam nie jestem tego pewny.
Jeśli ktoś by mógł mi pomoc byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2013-12-30 12:55
Odwoływać się możesz - na odwrocie dokumentu pewnie masz wskazane, dokąd.
Natomiast szanse masz marne, ponieważ jakoś tak się przyjęło, że osoby jednooczne zwykle otrzymują lekki (trochę trudno argumentować za większym, porównując to pacjentami o większych niesprawnościach).
Nadrzędny Autor adania Dodany 2013-12-30 15:45
Obecnie przy jednooczności w ogóle  nie chcą dawać żadnego stopnia niepełnosprawności.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Stopień niepełnosprawności, odwołanie (2255 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill