www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Cos o mnie (3562 - wyświetleń)
- Autor Zagatka Dodany 2007-05-13 21:46
Witam! Chciałabym nawiązac kontakt z rodzicami mającymi już dorosłe dzieci z MPD i padaczka . Prosze o kontakt. Pozdrawiam!
Nadrzędny - Autor Katarzyna Plaza Dodany 2007-09-12 22:32
Witam jestem mamą 28 letniego chłopca Krzysia z porażeniem mózgowy i padaczką. Od wielu lat staramy się pomóc naszemu synkowi, ale niestety okazuje się, że ani medycyna tradycyjna, ani medycyna niekonwencjonalna nie jest w stanie mu pomóc. A może po prostu nie trafiliśmy na dobrego specjalistę.
Jak do tej pory ja starałam się pomóc naszemu synkowi, przywiązując wagę do diety, masując go. Ale niestety od jakiegoś czasu jego stan się pogarsza. Coraz częściej zdażają się chwile kiedy sinieją mu usta (jest to chyba taki chwilowy bezdech - niestety lekarz neurolog nie jest w stanie określić przyczyn tego, a właściwie odniosłam takie wrażenie że nawet nie chcem mu się poświęcać uwagi takiemu człowiekowi jak mój syn, że już nie warto...). Ponadto Krzysio często budzi się w nocy z krzykiem i właściwie od 2-3 nad ranem już nie śpimy. Widzę że cierpi ale nie wiem jak mu pomóc . Wiem, że mój synek nigdy nie będzie już zdrowy, ale chciałabym ulżyć jego cierpieniu i nie wiem ale chyba nowoczesna medycyna dysponuje lekami, które choć w pewnym stopniu złagodzą jego cierpienia i pozwolą nam na lepsze i spokojniejsze życie. Stąd moja prośba i apel o informacje na temat lekarzy specjalistów, którzy będą chcieli i będą umieli nam pomoc.
dziękuję
Nadrzędny Autor gabi Dodany 2007-09-14 18:12
witaj mam  34 lata i syna Jone chorego na mpd i padaczke ma dzis skonczone 5 lat funkcjonuje w miare ostatnio został przyjety w garwolinie do szpitala neurologicznego na oddział 2 tam jest dok Kedzierska moze ona ci cos pomoze. muj syn jest dzienne 6-8 godz na oddziale zaczoł innaczej funk ma rechabilitacje i logopede i lubi tam przebywac. podam ci num  tel na ddział naj dzwonic od 9-14 dok kędzierskiejtel.025 682 22 51 wew.221 zycze ci powodzenia i mam nadzieje ze znajdziesz w koncu kogos kto ci pomoze
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Cos o mnie (3562 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill