www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / komputer pentium - wiatrak (4546 - wyświetleń)
- Autor asiatko31 Dodany 2007-05-22 12:58
mam komputer pentium wiem ze przy tych komputerach wiatraki chodzą głośno ale mój chodzi jak odkurzacz. Znajomi mówią ze jak na pentium to  głośno chodzi i tu mam pytanie czy da sie z tym coś zrobić aby trochę ciszej chodził , mogę wymienić wiatrak jeśli tak to na jaki i ile taki wiatrak kosztuje????
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2007-05-22 13:18
Witam
Nie wiem ile kosztuje wiatrak, ale na pewno głośność chodzenia wiatraczka nie ma nic wspólnego z tym, że to jest Pentium.
Wiatraczek może chodzić głośno zazwyczaj dlatego, że jest brudny (trzeba wyczyścić pędzelkiem) lub ze starości (zużyty). W tym drugim przypadku trzeba kupić nowy i zamontowac, nie wiel ile kosztuje.
Nadrzędny Autor legrad Dodany 2007-05-23 13:19
Najlepiej wymienić na nowy, koszt niewielki 35-40 zł. Wymiana prosta, musisz kogoś poprosić kto już to robił. Najlepiej zawieść całe pudło do serwisu, wymiana w kosztach wiatraka, a trwa 1minutke. Cześć. Leszek
Nadrzędny Autor legrad Dodany 2007-05-23 13:26
Dużo szumu może robić zużywający się zasilecz, a to koszt 80-100 zł. Serwis, zrobią w cenie materiału i co ważne na poczekaniu - 3minutki.
Nadrzędny Autor zanikowiec Dodany 2007-06-09 14:24
najlepiej zabrać Pc do servisu bo jak sie domyślam w PC masz około 3 wiatraczków 1 w zasilaczu 2 na procesorze 3 prawdopodobnie na karcie graficznej ... a może też być przyczyna że to dysk się sypie ... oby nie ... pozdrawiaam...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / komputer pentium - wiatrak (4546 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill