www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / szkolenie pracownicze po godz. pracy (1990 - wyświetleń)
- Autor BARBARA GÓRSKA Dodany 2014-01-28 16:03
Proszę o podpowiedź czy mogę być zmuszona do szkolenia po godz pracy. Moje godz pracy 7.00-14.00. Dostałam ustny nakaz uczestniczenia w szkoleniu od 15.00 i jeszcze nadmienię iż muszę dojechać ok. 15km.Treść szkolenia praca prawidłowa wg SOP, zmiana ankiet itp. Pani z/c dyrektora nie interesuje, iż nie mogę pracować po godz ponieważ posiadam st. umiarkowany. Proszę o pomoc, jak przekonać kadry do wypłaty nadgodz.
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2014-01-29 12:12
Sprawa jest złożona , dlatego proponujemy kontakt z naszym prawnikiem. W celu umówienia się na konkretny termin proszę o kontakt lub telefoniczny 22 831 85 82 lub  mailowy warszawa@integracja.org
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-02-01 18:21
Czy C.I. ma jakieś prowizje od sztuki? Czemu odpowiedź, omówienie takiego tematu nie może być na forum, tak aby następna osoba z podobnym problemem mogła przeczytać?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / szkolenie pracownicze po godz. pracy (1990 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill