www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Terror w DPS (2228 - wyświetleń)
- Autor Donkichotka Dodany 2014-02-01 20:24
  Ten  Post  piszę na gorącą prośbę a raczej  błaganie  ze łzami  w oczach  załamanej  kobiety  Dzisiaj dowiedziałam się od jednej z  moich koleżanek która jest osobą leżącą od chwili wypadku w DPS " Kombatant " na ulicy Jagiellońska 71 na terenie Legionowa , że pomimo iż nastąpiła zmiana dyrekcji to Pensjonariusze są w    dalszym zastraszani jak tylko powiadomią o złym ich traktowaniu  przez opiekunki kończy więc się to  karczemnymi  awanturami  i  krzykiem  powiedzieli jej   chce Pani narobić sobie wrogów a jeszcze gorszymi   słowami  cytat[. siedź lepiej  cicho zależysz od nas we wszystkim    i zostaniesz tu do śmierci i to my myjemy ci  dupę   więc nie podskakuj bo  , i będzie jeszcze gorzej   ] koniec  cytatu   ja byłam  przez opiekunki  tak samo zastraszana już trzy lata   temu  również jestem  leżącą   a wszystko poszło oto że staruszka która ma prawie 90 lat i ma poważne  problemy z jelitami poprosiła bardzo grzecznie o włożenie  jej czopka  na wypróżnianie  , bez skutku nie spełniono prośby dlatego ponawiała ją kilkakrotnie  bo pielęgniarki  i opiekunki jak słyszą że ma prośby   to szybko uciekają i chowają się po kątach  a Pani  nazwijmy ją x  [ze względu na jej bezpieczeństwo  ]   dalej cierpi  i nie tylko ona bo inni leżący maja nie lepiej  ja też byłam  przez opiekunki  tak samo zastraszana już trzy lata   temu  również jestem  leżącą   prawdopodobnie  brzydzą się starymi ludźmi - jedna z osób  tu pracujących  powiedziała  wprost  słyszał  to na własne  uszy mój mąż    CYTUJE   Nienawidzę  tych  staruchów   / a po za tym ta   moja telefoniczna  przyjaciółka już prawie 2 miesiące nie była kąpana głowa i skóra ją tak  swędzi  że nie może wytrzymać kąpiel pięciominutowa   tydzień przed  wigilią  2013 r , gdy tylko poprosiła żeby  pozwolili jej być chwilkę dłużej w wannie  to usłyszała  marudzisz  nie jesteś   jedyna  jest do kąpieli  duża kolejka , a ja  staruszkę zapytałam jak wygląda  codzienna  pielęgnacja to twierdziła ze  jej ciała nie myją tylko zachlapią  byle jak pianką  chociaż ma pokój z łazienką  to nie nabiorą w miseczkę wody bo zrobić pięć kroków  w stronę kranu to dla opiekunki  maraton   uparcie wciskają natomiast podopiecznym kit  że woda  jest szkodliwa   dla skóry  skutek zaniedbania higienicznego okolic intymnych Babcia   dostała  zapalenia   pęcherza  moczowego    lekarz  urolog  stwierdził  ze bóle  i pieczenie  powstały  z  brudu   , a wczoraj było zebranie ze starostą który prosił  mieszkańców żeby dawali jak najlepszą opinię o tym domu , jest  17  pokoi pustych  w tym  domu  opieki  teraz   ma być  zmiana  comiesięcznej  opłaty  za pobyt  z  sumy  3 i pół tysiąca  na wyższą   by  personel  DPS  dostał  podwyżki  pensji    będzie  ogłoszony  konkurs  na kolejnego  Dyrektora  DPS   Obecna  Dyrektor   jest przejściowa   ma  startować  po raz  drugi  na to  samo stanowisko  poprzedni  Dyrektor   Pan  P  . R   który   przed  ubiegłoroczną  wigilią   odszedł  ze stołka  [ prywatnie dobry kolega  legionowskiego  starosty ]  i  kierowniczka  DPS  Pani  S  K   a starostwo  liczne   skargi  pensjonariuszy  ignoruje  i udaje że  nie ma  ich  i  nigdy nie było natomiast   Dziennikarka  autorka  słynnego  artykułu  PT   Jak się  umiera  w  DPS    Po  ukazaniu  się tego  artykułu  na łamach   Gazety  Powiatowej uwierzyła zapewnieniom  obecnej  Dyrektor  naszego  DPS  Kombatant  że  będzie  lepiej   i odwołała  wizytę interwencyjną  Reporterów  TVN   Uwaga     Drodzy  czytelnicy   Bardzo Bardzo Was  prosimy  o  pomoc  w    Ratowaniu  tych zadręczonych  ludzi     o  wszelkich  kontrolach  mających  nawiedzić  ten  Dom  Opieki  Społecznej  Kombatant     Dyrekcja  wie  z wyprzedzeniem   [ Cynk ze  Starostwa  ]   więc  mogą  zbajerować  że   mieszkańcy  to wariaci   i piszą  skargi  z  nudów  bo nie maja  co robić  ze sobą  i jest tak za każdą kontrolą  a była już niejedna  tuszują  wszystko
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-02-01 20:42
Przypuszczam, że Administracja Forum również przeczytała ten post i powinna odpowiednio zareagować. Jeżeli jest tak, jak opisała to Donkichotka, to skandalem jest, że interweniująca dziennikarka nie zweryfikowała podanych faktów, a nawet zapobiegła wizycie reporterów z TVN, którzy by te fakty zweryfikowali.
Nadrzędny Autor Donkichotka Dodany 2014-02-01 22:29 Zmieniony 2014-02-01 22:48
tak właśnie było ta dziennikarka miała stały kontakt z Z Tvn  Uwaga  jak również ze mną i moim mężem komórkowo mailowy  Reporter  Uwagi  w  ubiegłym tygodniu  obiecywał dzwonić do nas  w sprawie  reportażu o tym  DPS  pytał mnie  czy  opowiem  jak  tu jest naprawdę   przed kamerą  powiedziałam że oczywiście  że tak    dodałam też  że mąż również  zabierze  głos  w tej  sprawie  bo inni pensjonariusze  boją się personelu   i własnego cienia   potem ta  dziennikarka  widocznie naciskana  napisała  nowy artykuł o tym DPS  Mający  poprawić  jego opinie  jak to będzie  u nas dobrze  bo jest  nowa  chwilowa  dyrektor  która obiecała  zmiany    starostwo tez widocznie  zbajerowało  telewizje  i  cisza    reporter  Tvn  więcej się do mnie i męża nie odezwał  telefonicznie  ani  mailowo    a minął ponad tydzień  więc  jaki wniosek  z tego się nasuwa   i jak  ratować  zastraszanych  pensjonariuszy   poradźcie  coś  i pomóżcie  nagłośnijcie  to że są zastraszani  bardzo proszę
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Terror w DPS (2228 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill