www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / wózek spacerowy dla dziecka z porażeniem mózgowym (2313 - wyświetleń)
- Autor florentynka Dodany 2014-03-14 19:54
Witam
Mam dziecko z MPD
poszukuję wózka spacerowego
jesli chodzi o standard cenowy - taki jaki zmieści się na dofinansowanie z NFZ
dziecko potrzebuje stabilizacji miednicy i kregosłupa, dobrze takze aby wózek mial stabilizacje glowy
chcialabym znaleźć model, ktory moglby rozsnac z dzieckiem

czy macie jakis do polecenia?
probowalam niektore, ale mimo wszystko nie sa w stanie dobrze trzymac dziecka, wyslizguje sie, a wazy tylko 14 kg
Nadrzędny - Autor kulaUnogi Dodany 2014-03-15 15:13
ja też mialam problemy z dobraniem spacerówki, głównie ze wzgledu na to, że żadna nie pasowała wymiarami. Dlatego zdecydowałam sie na  fotelik z podstawą jezdną z ortcare, spotkałam ich na prezentacji tego sprzętu w łodzi i w sumie nie żaluje, to chyba najlepszy zakup dla Adasia, bo fotelik zrobiono na indywidualny wymiar, dołaczono pasy tam gdzie chciałam i dopasowano w odpowiedni sposob zagłowek. Pewnie wszystko to jest na ich stronie internetowej, mialam dofinansowanie na całosc.
Pozdrawiam
a. zdrojewska
Nadrzędny Autor HeniekKwiat Dodany 2014-03-17 10:33
czy obowiązują jakieś widełki co do zarobków rodziców podczas starania się o dofinansowanie ?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / wózek spacerowy dla dziecka z porażeniem mózgowym (2313 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill