www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / ulgi podatkowe dla osób chcących prowadzić działalność (3431 - wyświetleń)
- Autor damian1234 Dodany 2007-05-28 20:51
Witam!!!
chciałbym się dowiedzieć jakie są ulgi podatkowe dla osób niepełnosprawnych chcących rozpocząć działalność gospodarczą? Po jakim czasie można firmę przekształcić w zakład pracy chronionej i jakie trzeba spełniać warunki? Z jakich instytucji mogę się starać o wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności proszę o kontakt na maila dkunsdorf@wp.pl. z góry dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2007-05-28 21:37
Hmmm... A skąd w ogóle przypuszczenie, że takie ulgi są...?
Musisz dokładnie przeczytać właściwą ustawę - może nawet nie jedną:)
Zbyt ogólnie pytasz - trudno się odnieść.
Możesz skorzystać z pożyczki urzędu pracy, fundacji, kredytu w banku... Ale generalnie nie spodziewałabym się specjalnych udogodnień...
Nadrzędny Autor puniek Dodany 2007-05-29 09:13
o ile mi wiadomo to ulg podatkowych jako takich nie ma.jedynie co to 50% zniżki ZUS jeżeli masz grupę umiarkowaną i dotacje z biura pracy i PFRON.jeżeli chodzi o te ostatnie to trzeba się uzbroić w cierpliwość i przy urzędnikach choć nie zawsze to wychodzi trzymać nerwy na wodzy.życzę powodzenia.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / ulgi podatkowe dla osób chcących prowadzić działalność (3431 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill