www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Ankieta dla rodziców (dla tatusiów w szczególności) (1438 - wyświetleń)
Autor Justyna91 Dodany 2014-03-22 14:38
Dzień dobry!
Jestem studentką pedagogiki rewalidacyjnej oraz obecnie staram się napisać pracę magisterska na temat funkcjonowania rodzin z dzieckiem z niepełnosprawnością.
Wyniki badania będą opublikowane jedynie w mojej pracy mgr.
Ankiety są dwie - jedna dotycząca ogólnie problemów, funkcjonowania rodziny, natomiast druga jest skierowana do wszystkich tatusiów. Ankieta ta dotyczy tego jak ojcowie dzieci z niepełnosprawnością podchodzą do wychowania i opieki nad dzieckiem z niepełnosprawnością. Temat ten jest dla mnie ważny, uważam, że często opinie o oddalaniu się ojców od rodzin po urodzeniu się takiego maleństwa nie są prawdą, dlatego chcę zwalczyć ten stereotyp (owszem, są tacy rodzice i tacy, ale to nie powoduje, że trzeba brnąć w stereotyp ojca nieobecnego).

Każda ankieta jest dla mnie na wagę złota, więc wszystkich chętnych do poświęcenia mi czasu proszę o kontakt meilowy: tyna.justyna91@gmail.com, wtedy też prześlę ankiety zainteresowanym.

Pozdrawiam serdecznie!

Justyna
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Ankieta dla rodziców (dla tatusiów w szczególności) (1438 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill