www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Polineuropatia czuciowo -ruchowa (6900 - wyświetleń)
Autor marco22 Dodany 2007-06-01 10:02
Witam jako nowu uzytkownik. Bardzo mi milo , ze moge tu cos napisac i podzielic sie moim problemem niepelnosprawnosci. Mam 56 lat.Choruje od dwóch lat. Liczne badania tj: EMG, biopsja miesni, próbka szpiku pobierana z rdzenia krgoslupa i stala rehabilitacja oraz leczenie farmokologiczne.Bralem przez 14 m-cy Metypred steryd w duzych ilosciach od 60 mg dziennie !!  az do momentu gdy pokazala sie w moim oku zacma posterydowa wtedy po konsultacji z neurologiem prowadzcym przestalem brac / nie odrazu/ bo nie mozna tego przerwac. Potem Azothopryna 100 mg dziennie tez nie biore.I wlasciwie teraz po operacji zacmy nie biore zadnych lekow neurologicznych za wyjatkiem potasu/ Kalipoz/ i "enerenalu" od cisnienia. Po tym okresie "brania" tych lekow nic nie pomoglo.Nadl trudnosci mam tak jak wymienilem wyzej, dotego doszla "siadajaca" psychika Obecnie jestem osoba z orzeczeniem znacznej niepelnosprawnosci jako rencista. Ponadto w 2003 roku mialem opetracje dyskopatii na dwóch poziomach , i po tym mam niedowlad prawej stoppy/ stopa opada/ ale zadna rehabilitacja nie powoduje do powrotu tej stopy do normalnosci.  Mam problemy z wchodzeniem na schody , z powstaniem z pozycji kucznej , slabe nogi i niedowlady , konkretnie dloni.
Przepraszam, ze moze zbyt dokladnie oipsalem moj stan niepelnosprawnosci. Ale chcialbym z kims moze na tym forum ,spotkac kogos kto choruje na taka chorobe i moze cos mi podpowie jak sie leczy , i wogole wymienili bysmy doswiadczenia i uwagi na tentemat. Wszystkich serdecznie pozdrawiam Marek  z Warszawy.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Polineuropatia czuciowo -ruchowa (6900 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill