www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prośba.. Do osób z uszkodzeniem rdzenia kręgowego (1391 - wyświetleń)
Autor kate92 Dodany 2014-04-01 08:37
Witajcie moi mili :-)

Jestem studentką III roku Psychologii i w ramach zajęć moim zadaniem jest przeprowadzenie badań kwestionariuszowych, do których udziału chciałabym zaprosić osoby niepełnosprawne z uszkodzeniem rdzenia kręgowego, które obecnie nie są aktywne zawodowo - Pytania dotyczą aktualizacji siebie, są łatwe i przyjemne. Oczywiście zapewniona jest pełna anonimowość, a informacje posłużą wyłącznie do celów badawczych. Kochani, to dla mnie bardzo bardzo ważne.

Nie jest to typowa ankieta, którą ogólnie udostępnię, ale mailowo już jak najbardziej - czy mogę na Was liczyć? :-) Pomożecie? :-) Jeśli tak to proszę podajcie adres e-mail, a ja wyślę Państwu kwestionariusz. Gdyby znalazła się chociaż jedna osoba skłonna mi pomóc - będę przeszczęśliwa i niezmiernie wdzięczna za poświęcenie czasu...

Ze słonecznymi pozdrowieniami,
Sylwia
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prośba.. Do osób z uszkodzeniem rdzenia kręgowego (1391 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill