www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Telepraca dla niepełnosprawnego nastolatka. (2744 - wyświetleń)
- Autor arkadiuszb Dodany 2007-06-02 16:03
Witam!
Mam 17 lat i jestem osobą niepełnosprawną (mpdz). Chciałbym zdobyć jakąś pracę na okres wakacji, którą mógłbym wykonywać w domu, ale nie mogę nic znaleźć. Proszę o pomoc!

Pozdrawiam, Arkadiuszb
Nadrzędny - Autor michmilian Dodany 2007-07-12 23:18
Czesc
dziś dostałem na gg takie info:
"
ZatrudnięZarabiaj wypełniając ankiety przez internet
< br>Oferuję możliwość dorobienia sobie kilku groszy... zajęcie to polega na wypełnianiu ankiet jest o tyle atrakcyjne, gdyż... ... każda pojedyncza ankieta kosztuje od 1 do 25 zł ... ankiety przychodzą z częstotliwością od kilkunastu razy w miesiącu ... Zainteresowanyc h proszę o e-mail o treści &#8222;Anki eta&#8221; na adres: krystyna_t@wp.p l
krystyna_t@wp.pl
"
***********NIE WIEM CZY TO UCZCIWE******NIE SPRAWDZĄŁEM TEGO****I NIE JESTEM JAK KOLWIEK Z TYM ZWIĄZANY****
ale przypomniało mi się jak przeczytałem Twojego posta, jak bys coś więcej się dowiedzial napisz na forum POZDRAWIAM I ŻYCZE POWODZENIA
Nadrzędny - Autor arkadiuszb Dodany 2007-07-13 14:47
Dzięki za dobre chęci! Zaraz sprawdzę co to za oferta...
Pozdrawiam,
Arkadiuszb
Nadrzędny Autor robert matycz Dodany 2007-08-04 19:24
polecam stałą pracę-telepracę-firma jest w krosnie-mikrotech s.a.zakł.pracy chronionej,składowa 9,38-400-krosno,wprowadzanie przetargów i nieruchomości,trzeba mieć 1.gr.pozdrawiam,powodzenia.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Telepraca dla niepełnosprawnego nastolatka. (2744 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill