www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / ankieta dla rodziców, terapeutów, osób z niepełnosprawnościa (2126 - wyświetleń)
- Autor agab222 Dodany 2014-04-24 19:58
Witam. Jestem studentką II roku SUM Pedagogiki Specjalnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Mam ogromna prośbę o wypełnienie poniższej ankiety. Celem badania jest dokonanie analizy jaki jest profil osoby korzystającej z internetowych form wsparcia osób z niepełnosprawnością. Ankieta jest anonimowa a jej wyniki będą wykorzystane w mojej pracy magisterskiej. Oto link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/ankieta/145546/profil-osoby-korzystajacej-z-internetowych-form-wsparciaosob-z-niepelnosprawnoscia.html

Jeśli ktoś z Państwa życzy sobie przesłanie wyników ankiety to proszę o wiadomość na maila: agab222[małpa]onet.eu Serdecznie pozdrawiam i dziękuję.
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-04-26 13:58
Po pierwsze anieta ustawiona jest tak, że wymaga ode mnie odwiedzi na pytanie 7 pomimo że wcześniej wyraźnie zaznaczyłam, że jestem ON. Może warto by było poprawić.

"9. Grupa inwalidzka (proszę o odpowiedź jedynie osoby z niepełnosprawnością)"

Nie wiem czy jesteś świadoma, że grupy inwalidzkie w zasadzie już nie istnieją. Jest "stopień niepełnosprawności" i "orzeczenie ZUS dla celów rentowych" (częściowo niezdolny do pracy / całkowicie niezdolny do pracy / całkowicie niezdolny do pracy i samodzielnej egzystencji).  Nie jestem pewna czy dla każdego będzie jasne o co pytasz, bo zdaje si eże chcesz zapytać właśnie o orzeczenie ZUS.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / ankieta dla rodziców, terapeutów, osób z niepełnosprawnościa (2126 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill